Reklama
Reklama

Kwaśniewska zawstydziła męża! Pokazała zdjęcie!

Aleksandra Kwaśniewska (41 l.) jest szczęśliwą żoną wokalisty Kuby Badacha od ponad 9 lat. Z okazji urodzin gwiazda wybrała się z ukochanym w góry, jednak ten mocno zaszedł jej za skórę. Postanowiła się zemścić!

Aleksandra Kwaśniewska to nie tylko znana córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich, ale również dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz autorka tekstów piosenek. Na Instagramie pochwaliła się nawet platynową płytą, którą otrzymała za napisanie utworów na album "Oldschool" męża, Kuby Badacha. Wygląda na to, że są zgranym duetem nie tylko prywatnie, ale i zawodowo.

Reklama

Ola i Kuba tworzą szczęśliwe małżeństwo od ponad 9 lat, uchodzą też za jedną z najzabawniejszych i najbardziej zdystansowanych par w całym show-biznesie. Poznali się w siedzibie radia RMF FM, gdzie muzyk wręczył przyszłej żonie swoją płytę.

Jaka jest ich recepta na udany związek?

Aleksandra Kwaśniewska zawstydziła męża zdjęciem

Aleksandra Kwaśniewska 16 lutego obchodziła swoje 41. urodziny. Z tej okazji wyruszyła z ukochanym w góry, gdzie wspólnie nadrabiali walentynki. Mąż ułożył dla niej na łóżku serce zrobione z płatków róż! Prawdziwy romantyk... 

Okazuje się jednak, że Kuba Badach i tak mocno podpadł Aleksandrze! W jej święto opublikował na swoim profilu... własne zdjęcie, pod którym podziękował fanom za odbiór najnowszego teledysku "Wall Of Kindness", w którym wcielił się w rolę astronauty. 

Prowadząca "Miasta Kobiet" natychmiast zareagowała i wstawiła na Instagram ich wspólne selfie z wymownym podpisem:

"Uwielbiam Was. Wasze poczucie humoru zwłaszcza. Mało jest tak fajnych, otwartych, prawdziwych ludzi. Olu... no cóż, to facet, czasem im się tak zdarza. Ale dobrze mu z oczu patrzy... Przebacz" - czytamy w komentarzach.

Słuszna zemsta?

Zobacz też:

Justyna Steczkowska popłakała się w trakcie wywiadu. O co ją zapytano?

Tak mieszka Aleksandra Kwaśniewska. Zobacz, jak wygląda jej dom

Była więźniarka z Auschwitz na TikToku opisuje piekło: "Cud, że żyję"

Viki Gabor broni Malika Montany. "Może tworzyć, o czym chce"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy