Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kwaśniewska podpisze intercyzę

Ola Kwaśniewska długo zwlekała ze ślubem. Jak się okazuje, huczna, rodzinna uroczystość będzie jednak jedynym ukłonem prezydentówny w stronę tradycji. 31-latka chce być bardzo nowoczesną mężatką.

Jak sama zapowiedziała w jednym z wywiadów, nie przyjmie nazwiska męża, bo nie widzi potrzeby, by nagle zmieniać tożsamość. Jest też przeciwniczką posiadania wspólnego majątku. Dlatego - jak pisze magazyn "Gwiazdy" - Ola i jej narzeczony, wokalista zespołu Poluzjanci Kuba Badach (35 l.), przed ślubem zamierzają spisać intercyzę.

Reklama

Podobno już odwiedzili jedną z najlepszych warszawskich kancelarii prawniczych, by dowiedzieć się więcej na temat umowy. "Ich związek opiera się na partnerstwie i zrozumieniu. Ale zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach obowiązuje zasada 'nigdy nie mów nigdy'" - tłumaczy ich znajomy.

Warto zaznaczyć, że wybranek prezydentówny jest bardzo majętny. Jego ojciec, Tadeusz Badach, prezes Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie, jest uznawany za jednego z najbogatszych Polaków. Nic więc dziwnego, że rodzina "księcia kefirów" - jak nazywają Kubę przyjaciele - woli zabezpieczyć się na ewentualność rozwodu pary.

Tymczasem ślub już 22 września! Wesele odbędzie się w oddalonym o 39 km od stolicy Serocku. Goście zostali zaproszeni do czterogwiazdkowego hotelu, położonego malowniczo nad Narwią. 


Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | ślub | intercyza | Kuba Badach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje