Reklama
Reklama

Kurzajewski w środku nocy zamieścił czarno-białe zdjęcie i przekazał takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

Maciej Kurzajewski po powrocie z Rzymu, gdzie spędził czas z Katarzyną Cichopek, niespodziewanie zamieścił w sieci dość osobliwy wpis. Opatrzył go czarno-białym zdjęciem, co zwróciło od razu uwagę jego fanów. W przekazanym komunikacie czytamy m.in. o "życiu pełnym nieprzewidywalnych zakrętów". O co chodzi?

Maciej Kurzajewski (sprawdź!) dzięki związkowi z Katarzyną Cichopek stał się niemal codziennym bohaterem mediów plotkarskich. Gdy ich romans wyszedł na jaw, zrobiło się spore poruszenie. Kolejne afery zaczęła kręcić jego była żona, co tylko potęgowało zainteresowanie celebrycką parą. 

Reklama

Niedawno Kasia i Maciej musieli jednak pożegnać się z pracą w "Pytaniu na śniadanie", skąd zwolniono wszystkich dotychczasowych prowadzących. 

Na szczęście Cichopek szybko uspokoiła zmartwionych fanów, że nadal mają z czego żyć, a ona ma też inne źródła dochodu. Dzięki temu w ramach odstresowani mogli udać się ostatnio do Rzymu.

Wrócili stamtąd cali w skowronkach, ale wystarczyło kilka dni, by Maciej znów zrobił się nieco bardziej przybity i nostalgiczny. 

Nagły wpis na profilu Kurzajewskiego. Dodał czarno-białe zdjęcie

Późną porą zamieścił na swoim profilu zaskakujący wpis, który opatrzył czarno-białą fotografią. Co miął do przekazania fanom? Trudno stwierdzić, bo komunikat brzmi bardzo tajemniczo i mocno "kołczersko" .

"Życie jest pełne wyzwań, ale to właśnie one sprawiają, że jest ekscytujące. Niech nasz marzenia będą większe od naszych obaw! Życie jest jak podróż pełna nieprzewidywalnych zakrętów, a wyzwania są jak punkty orientacyjne na tej drodze. Bez nich podróż byłaby monotonna i pozbawiona emocji. To właśnie wyzwania nadają życiu smak i sens, sprawiając, że każdy dzień staje się ekscytującą przygodą. Kiedy stawiamy czoła wyzwaniom, rozwijamy się, uczymy się nowych rzeczy i stajemy się silniejsi" - zaczął swój długi wpis Maciej. 

Nostalgiczny Kurzajewski z przesłaniem do fanów

Potem dodał, by nie pozwalać dominować obawom, które nie pozwalają nam spełniać marzeń i czynią z nas "więźniów własnych ograniczeń". 

"Ostatecznie, życie jest pełne wyzwań, ale to właśnie one uczą nas, sprawiają, że stajemy się silniejsi i bardziej wytrwali. Niech więc nasze marzenia prowadzą nas przez wszystkie trudności, a każde wyzwanie będzie tylko kolejną szansą na osiągnięcie sukcesu i spełnienie naszych największych pragnień" - przekazał Maciej. 

Jak myślicie, skąd u niego nagle takie przemyślenia?

Zobacz też:

Cichopek nie nacieszyła się zaręczynami z Kurzajewskim. Koniec był do przewidzenia!

Radosne wieści z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Poruszenie na całą Polskę

To koniec plotek. Cichopek i Kurzajewski musieli się rozstać. A zapowiadało się tak pięknie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama