Reklama
Reklama

Kurska spakowała walizki i migiem wróciła do męża. Nowe zdjęcia rzucają jasne światło na powód podróży

Joanna Kurska ma za sobą niezwykle burzliwe miesiące. Na polu zawodowym musiała pożegnać się z ciepłą posadką szefowej "Pytania na śniadanie", a w jej życiu osobistym zawirowania wcale nie były mniejsze. Wszystko ze względu na pilny wyjazd męża do Stanów Zjednoczonych. Zakochani znów są razem po dłuższej rozłące.

Joanna Kurska ewakuowała się z Polski. Nowe zdjęcia tłumaczą wszystko

Rok 2023 upłynął żonie byłego szefa TVP na ciągłych podróżach między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Wszystko z powodu pracy, którą Jacek Kurski otrzymał po ostatnim z wielu rozstań z Telewizją Polską. 57-latek został zatrudniony przez Bank Światowy i zarabia tam całkiem niezłą sumkę, ale jego małżonka z różnych powodów nie była początkowo gotowa przeprowadzić się na stałe do Waszyngtonu.

Reklama

Na początku lipca Joanna Kurska ruszyła do USA, ale zaledwie kilkanaście dni później oboje znowu byli w Polsce i to z ważnego powodu. Wygląda na to, że loty między Polską a Stanami Zjednoczonymi jeszcze nie zaszły Kurskiej za skórę, bo właśnie odbyła kolejną taką podróż. Wszystko oczywiście zrelacjonowała na Instagramie.

Syn Joanny Kurskiej przeniósł się na stałe do USA

W ostatnich tygodniach Kurska przebywała samotnie w Polsce, dlatego nietrudno jej się dziwić, że zdążyła stęsknić się do męża i ukochanej córeczki. Miała też jednak jeszcze jeden istotny powód na rychły lot do USA. Jak ujawniła na Instagramie, nowy rozdział w Ameryce właśnie otwiera jej syn z poprzedniego małżeństwa. Chłopak właśnie rozpoczął naukę w tamtejszej szkole.

Z tej okazji Joanna Kurska wrzuciła na Instagramia nagranie z podjeżdżającym pod dom charakterystycznym żółtym autobusem szkolnym, a także szereg zdjęć całej rodziny na terenach szkolnych. Sprawę podsumowała słowami: "Nowe miejsce i nowe wyzwania". Internauci z różnych miejsc Polski oczywiście życzyli chłopakowi powodzenia w komentarzach.

Jacek Kurski cudownie ugościł żonę po jej powrocie

Niedługo później na Instagramie Kurskiej pojawiła się też druga sesja zdjęciowa, tym razem (najprawdopodobniej) z ich domu. Widzimy na nich, że w czasie jak mała Anna oglądała bajki, a Joanna odpoczywała po podróży, Jacek Kurski siadł do przygotowywania romantycznej kolacji. Taki mąż to skarb? Polscy internauci zdają się tak sądzić, zresztą spójrzcie na zostawiane przez nich komentarze:

  • "Razem i to jest najważniejsze!";
  • "Omg, z kotkiem nawet!";
  • Prześliczna córeczka,  cudowna rodzinka";
  • "Kotuś zaakceptował nowy domek,więc będzie to szczęśliwe miejsce".

Zobacz też:

Kurska kompletnie nie spodziewała się tego w Ameryce. Spore kłopoty celebrytki

Pod adresem Kurskich spływają gratulacje z całej Polski. Takie wieści w rocznićę ślubu!

Kurscy przeżyli chwilę grozy. Przyjechać musiała policja

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kurska | Jacek Kurski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy