Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kultowa "Awantura o kasę" wraca na antenę. Co za wieści dla fanów programu [POMPONIK EXCLUSIVE]

Teleturniej "Awantura o kasę" zyskał wręcz miano kultowego i z pewnością był jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych na początku XXI wieku. Teraz mamy dobre wieści dla fanów tego programu. "Awantura.." wkrótce wróci na antenę stacji, a prowadzącym znów ma być Krzysztof Ibisz. Nagrania ruszają niedługo.

"Awantura o kasę" była emitowana w latach 2002–2005 na antenie telewizji Polsat. To bez wątpienia jeden z najsłynniejszych teleturniejów w historii polskiej telewizji. Choć zniknął blisko 20 lat temu, to do dziś wielu telewidzów wspomina go z ogromnym sentymentem a sieć podbijają fragmenty programu.

Kultowa "Awantura o kasę" wraca na antenę. Co za wieści z Polsatu

Teraz dla wszystkich fanów tego kultowego programu mamy doskonałe wieści. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy do Polsatu wraca teleturniej "Awantura o kasę", a jego prowadzącym ponownie ma być Krzysztof Ibisz.

Reklama

"Kiedyś ta opowieść telewizyjna była troszkę inna, ale jeśli patrzę na moje teleturnieje, jak np. „Awantura o kasę” czy wcześniej „Życiowa szansa”, to tak naprawdę sądzę, że one z powodzeniem mogłyby być emitowane także dzisiaj. Oczywiście skończyły się, bo każdy już miał po trzysta odcinków, ale myślę, że gdyby one wróciły, znowu byłyby wielkimi hitami. Może jest trochę inna realizacja, inne światło, kamery, ale sama treść, sens, emocje są ponadczasowe. Więc to jest tylko kwestia sposobu opowiadania, a finalnie to, co najważniejsze, jest powtarzalne" - mówił Ibisz niedawno w rozmowie z Polsat.pl. 

Nagrania pierwszych odcinków teleturnieju ruszają już niedługo.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz zabrał głos ws. Kipiel-Sztuki. Od razu przypomniał o jednym

Krzysztof Ibisz niespodziewanie wyznał, kim jest jego idolka. W końcu się spotkali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Polsat | Awantura o kasę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy