Reklama
Reklama

Kulisy rozwodu Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Już wiadomo, dlaczego Przemek wziął winę na siebie

Kilka dni temu media obiegła sensacyjna wiadomość, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po rozwodzie. Małżeństwo udało się zakończyć formalnie już na pierwszej rozprawie. Jak to możliwe?

Wojciechowska i Kossakowski - rozwód z orzeczeniem o winie

Małżeństwo Martyny Wojciechowskiej (47 l.) i Przemysława Kossakowskiego (50 l.) oficjalnie przeszło do historii. Para rozwiodła się podczas rozprawy online 26 lipca 2022 roku. Jak poinformował portal Pudelek orzeczono winę Kossakowskiego: 

Z informacji wcześniej przekazanych przez "Fakt" wiadomo, że to Przemysław Kossakowski złożył w sądzie pozew rozwodowy. Prawniczka i specjalistka od rozwodów mec. Agnieszka Dębowska-Szymańska wyjaśniła na łamach "Faktu", jak to jest możliwe, że winą za rozpad małżeństwa obarczono Kossakowskiego.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się 3 miesiące po ślubie

Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemysław  Kossakowski byli razem tylko 3 lata. Rozstali się zaledwie 3 miesiące po ślubie. Połączyła ich wspólna pasja do podróżowania i ekstremalnych przeżyć. Pierwszy raz spotkali się w studiu programu telewizyjnego w 2017 r. Jednak zaiskrzyło pomiędzy nimi dopiero kilka miesięcy później, Ich związek rozwijał się błyskawicznie. 

Para zaręczyła się już na początku 2019 r. Podróżniczka napisała na swoim Instagramie: "Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze".

Ślub wzięli w czasie pandemii w 2020 roku. W lipcu 2021 r. wszystkich zelektryzowała wiadomość, że Martyna i Przemek postanowili się rozstać. Chociaż wydawało się, że trudno znaleźć inną tak dobraną parę, związek nie przetrwał. Wiele było spekulacji na temat powodów ich rozstania. Nadal nie są one jasne, choć zgodnie z wyrokiem sądu wina leży po stronie Przemka.

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska wyłączyła telefon. Gwiazda TVN opuściła Polskę. "Rzeczy do zrobienia przed śmiercią"

Przemek Kossakowski znalazł nowe powołanie. "Arterytorium wkrótce rozpoczyna działalność"

Hanna Lis wyjawiła rodzinną tajemnicę. Wszystkiemu winien ojciec dziennikarki

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy