Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kuba Zdrójkowski o początkach znajomości z Justyną. Od razu pojechali do niego [POMPONIK EXCLUSIVE]

Kuba Zdrójkowski (23 l.) od ponad 2,5 roku tworzy szczęśliwy związek z Justyną Zielską. Do tej pory para nieczęsto pokazywała się wspólnie na ściankach. Celebryta niespodziewanie otworzył się na temat znajomości z uroczą blondynką. Wyjawił, w jakich okolicznościach narodziła się ich miłość. Padły słowa o ślubie.

Jakub Zdrójkowski uwiódł piękną Justynę

Kuba Zdrójkowski podczas Polsat Hit Festiwal zaprezentował się publicznie w towarzystwie swojej obecnej partnerki Justyny. Reporter naszego serwisu nie mógł wyjść z podziwu dla otwartości i odwagi aktora, który nie zamierzał zwlekać z podzieleniem się swoim szczęściem ze światem. Aktor przyznał, że zarówno on, jak i jego ukochana coraz swobodniej czują się w show-biznesowym środowisku jako para.

Reklama

"To może być nasz oficjalny debiut, chociaż byliśmy już na... gdzieś tam już byliśmy, ale to być może jest drugie takie nasze oficjalne wyjście razem" - powiedział, plącząc się we własnych słowach Jakub Zdrójkowski.

Reporter Pomponika postanowił cofnąć się do początków znajomości pary. Zapytał uroczą Justynę o to, jak poznała swojego ukochanego. Dziewczyna przyznała, że ich znajomość od samego początku miała bardzo intymny charakter. Aktor od razu zaprosił ją do siebie.

"Nie wiem, czy mówić prawdę, czy nie. Kuba mnie zaprosił do siebie do domu i ja stwierdziłam "dobra"" - powiedziała bez cienia zażenowania partnerka aktora.

Kuba Zdrójkowski o początkach znajomości z Justyną

Kuba Zdrójkowski z rozbrajającą szczerością oświadczył, że Justynę znalazł w popularnym serwisie ogłoszeniowym. Zaznaczył, że ich historia jest mało spektakularna, ponieważ tak naprawdę poznali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor zarzekał się przy tym, że żadne z nich nie korzysta i nigdy nie korzystało z usług portali randkowych.

"Tak się poznaliśmy, że po prostu sobie zareagowaliśmy na fotki. Wybitna historia miłosna. Romeo i Julia współcześni, ale mieliśmy między sobą takie flow, jakiego ja jeszcze wcześniej nie złapałem z osobą płci przeciwnej" - wyznał Zdrójkowski.

Kuba Zdrójkowski i Justyna są parą już ponad 2,5 roku. Oboje mają jednak wrażenie jakby znali się całe życie. Ukochana aktora wyjawiła, że zauroczyło ją w gwiazdorze to, jak bardzo jest opiekuńczy. Podkreśliła, że od początku czuła się w jego towarzystwie bezpiecznie. Zdrójkowski również nie mógł się nachwalić swojej partnerki. Wyznał, że Justyna jest ulubienicą jego mamy. Panie wspaniale się ze sobą dogadują. Zdaniem gwiazdora, czasem nawet lepiej niż z nim samym.

"To wręcz zmusza do wzięcia ślubu" - powiedział żartobliwie.

Jakub Zdrójkowski nie chce ślubu

Jakub Zdrójkowski i Justyna traktują swoją relację bardzo poważnie. Aktor uważa jednak, że na ślub jest jeszcze za wcześnie. Justyna wręcz przeciwnie. Ze smutkiem przyznała, że liczyła, że dostanie pierścionek podczas ostatniej podróży na Malediwy.

"No ja bym chętnie przyjęła" - powiedziała wprost Justyna.

"Ja prędzej dzieci, niż zaręczyny albo ślub" - dorzucił od siebie Zdrójkowski. 

Justyna ma już wizję tego, jak powinny wyglądać ich zaręczyny. Ukochana celebryty marzy, aby był to ich moment tylko we dwoje, którego nie zakłócą im osoby postronne. Czy się doczeka?

Zobacz też:

Ukochana Kuby Zdrójkowskiego przyparta do muru. Ujawniła prawdę o romansie

Bracia Zdrójkowscy latami nie mogli się porozumieć. Rozstanie z Gąsiewską było punktem krytycznym

Zdrójkowscy w końcu się pogodzili. Aż trudno w to uwierzyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Zdrójkowski | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy