Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kto zastąpi Pakosińską?

Rozstanie z Kabaretem dla samej Katarzyny Pakosińskiej było ogromną niespodzianką. Kto teraz zajmie miejsce czołowej polskiej śmieszki?

W najnowszych "Wysokich Obcasach" Pakosińska, która wcześniej wraz z Kabaretem Moralnego Niepokoju rozśmieszała miliony Polaków, a teraz bierze udział w "Tańcu z gwiazdami", opowiada o kulisach rozstania z kolegami i najpopularniejszym polskim kabaretem.

Reklama

Jak wyznaje, poszło o to, że jako matka nie była tak dyspozycyjna jak inni członkowie grupy. Zależało jej, by więcej przebywać z córką, tymczasem koledzy stawiali na morderczy grafik i jeden występ za drugim.

"(...) dziecku kończyły się ferie. Nowy plan lekcji. I musiałam to ogarnąć. Miałam wyliczone, że wrócę z trasy i zajmę się Mają. Ten dodatkowy występ w Bydgoszczy komplikował sprawę. Bez żadnych wstępów usłyszałam: 'Występujesz albo wylatujesz'. No i wyleciałam" - ze szczerością przyznaje. Tę wielką zmianę odczuła podobno tak, jakby przeszła przez "cztery rozwody".

Tymczasem jej koledzy z zespołu wyjątkowo szybko przystosowali się do nowej sytuacji.

"Fakt" donosi, że Kabaret Moralnego Niepokoju już przyjął do zespołu 29-letnią Agatę Załęcką. Jak publiczność zareaguje na młodą, seksowną aktorkę?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Pakosińska | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje