Reklama
Reklama

​Księżna Kate potrzebuje pomocy. Szuka pracownika. Jakie ma wymagania i ile płaci?

Księżna Cambridge za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego dla profesjonalistów szuka asystentki. Lista wymagań jest dość długa. Jakie wynagrodzenie czeka na współpracownika Kate Middleton?

Obowiązki księżnej Kate

Księżna Kate (40 l.) wchodząc do rodziny królewskiej, liczyła się z tym, że bycie żoną wnuka królowej wiąże się z masą obowiązków. To w zasadzie praca 24 godziny na dobę. Odkąd jeszcze książę Harry i Meghan Markle postanowili opuścić Wielką Brytanię i "złożyli wypowiedzenie" rodzinie królewskiej na barki księżnej Cambridge i jej męża księcia Williama spadły dodatkowe prace. Musieli przejąć obowiązki Harry'ego i Meghan. Kate na przykład objęła patronat nad organizacjami, którymi wcześniej opiekował się jej szwagier
Ponadto po chorobie królowej Elżbiety II rodzina stara się wyręczać nestorkę rodu w wielu oficjalnych wizytach i imprezach. Kalendarz Kate jest coraz bardziej napięty. Nic dziwnego, że potrzebuje pomocy w planowaniu kolejnych wystąpień i spotkań. 

Reklama

Księżna Kate poszukuje asystentki

Na portalu LinkedIn ukazało się ogłoszenie, w którym czytamy, że poszukiwany jest zastępca prywatnego sekretarza księżnej Cambridge.
Dalej w ogłoszeniu pojawia się lista obowiązków, z którymi musi sobie poradzić zatrudniona na tym stanowisku osoba. W zestawieniu znalazło się między innymi monitorowanie korespondencji, kontakt z innymi osobami i urzędami, organizowanie spotkań i podróży oraz dokonywanie w związku z tym wszelkich niezbędnych ustaleń logistycznych, czy sporządzanie protokołów i dokumentacji.

Wymagania, jakie musi spełniać osoba zatrudniona przez księżną Kate, zostały szczegółowo opisane w ogłoszeniu. Wynika z nich, że asystent bądź asystentka musi posiadać m.in.: doświadczenie administracyjne; znajomość obsługi programów komputerowych takich jak: Word, Power Point, Outlook czy Excel; umiejętności organizacyjne i umiejętność szybkiego pisania. Poszukiwana osoba powinna też odznaczać się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, wysoką kulturą osobistą, a także umiejętnością zachowania dyskrecji.

Zgodnie z ustaleniami magazynu "Mirror" pracownik, który spełni powyższe wymagania i sprosta wyznaczonym obowiązkom, będzie pracować 37 i pół godziny tygodniowo, a jego pensja ma wynosić, w przeliczeniu na polską walutę, około 150 tysięcy złotych rocznie

Myślicie, że to dobra propozycja?

Zobacz też:

Kate Middleton ma sobowtórkę. Potrafisz je odróżnić?

Mikołaj Krawczyk od lat (!) nie płaci alimentów? Komornik domaga się ponad 170 tysięcy zaległości!

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakub Rzeźniczak odda pasek Louis Vuitton fance, która wpłaci pieniądze na jego syna

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama