Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate popłakała się na urodzinach mamy! To był smutny widok!

Księżna Kate nie była w stanie powstrzymać łez. A wszystko ponoć przez... Meghan Markle...

Ostatnio księżna Kate wybrała się na przyjęcie urodzinowe swojej mamy, które odbyło się w domu Pippy Middleton. 

Reklama

Do brytyjskich tabloidów dotarły jednak bardzo smutne wieści. Przyjęcie nie obfitowało bowiem wyłącznie w radosne chwile. 

Świadkowie donieśli, że w pewnym momencie Kate zalała się łzami i to na oczach wszystkich. Ponoć miało to związek z Meghan Markle i ogólnym poczuciem presji. 

Poszło o poród żony Harry'ego i złośliwe docinki prasy, która już stawia Meghan za wzór matki, deklarując że zajmie się dzieckiem sama bez pomocy sztabu opiekunek. 

Oczywiście od razu uznano to za atak na Kate, która od tego typu pomocy nie stroni. To doprowadziło ją do łez, gdy żaliła się rodzicom. 

"Kate ma dość tego, że jej umiejętności rodzicielskie są podważane. Ma zupełnie inne podejście i metody, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci. Meghan i Harry nie chcą korzystać z pomocy niani, a jej dziećmi zajmuje się opiekunka, i to od lat.

Wciąż słyszy docinki na temat tego, że za bardzo korzysta z wynajętej pomocy. Według Kate, Meghan nie ma jeszcze pojęcia o macierzyństwie. Uważa, że Markle dozna szoku, gdy dziecko się urodzi" – wyjawia "Daily Mail".

Ale problemy...


Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje