Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate i Pippa Middleton zrobią niespodziankę całej rodzinie! Co za wiadomość!

Pogłoski o tym, że księżna Kate (35 l.) i jej siostra, Pippa Middleton (34 l.) są obydwie w ciąży, wywołały prawdziwą euforię w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo teraz pojawiła się kolejna dobra wiadomość!

Zaledwie po 3 miesiącach od ślubu, który Pippa wzięła 20 maja 2017 roku z Jamesem Matthewsem (42 l.), zaczęto plotkować, że para już spodziewa się dziecka.

Wówczas także wszyscy spoglądali podejrzliwie na Kate, czy aby na pewno ona i jej mąż książę William (35 l.) nie czekają na trzeciego potomka.

To co się wydarzyło później uszczęśliwiło całą Wielką Brytanię. Okazało się, że zarówno Philippa, jak i Catherine są w ciąży. Teraz zagraniczne media spekulują, że siostry urodzą w tym samym terminie.

To byłoby naprawdę niecodzienne zrządzenie losu! Jesteśmy ciekawi, ile w tym wszystkim jest prawdy. Jeżeli tak, by się stało, to Brytyjczycy mieliby, co świętować. 

Reklama

Co prawda, Pippa nie należy do rodziny królewskiej, ale dzięki siostrze stała się na Wyspach prawdziwą celebrytką. Nie wiadomo więc, narodziny czyjej pary - Kate i Williama, czy Pippy i Jamesa, byłby głośniej komentowany.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pippa Middleton | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje