Reklama

Reklama

Reklama

Pippa Middleton w ciąży?! Nie czekała z tym zbyt długo!

Pippa Middleton (33 l.) 20 maja 2017 roku wyszła za Jamesa Matthewsa (42 l.), brytyjskiego kierowcę wyścigowego. Teraz krążą pogłoski, że celebrytka jest w ciąży!

Siostra Księżnej Kate (35 l.) zrobiła furorę na jej ślubie w 2011 roku, gdzie odgrywała niezwykle ważną rolę - starszej druhny panny młodej.

Od tamtej pory Pippa cieszy się nieustającą sławą w Wielkiej Brytanii. 6 lat po ślubie Kate, to ona stanęła w końcu na ślubnym kobiercu, a wydarzenie to cieszyło się wyjątkowo sporym zainteresowaniem mediów, choć przecież Philippa nie należy do rodziny królewskiej, tak jak jej siostra. 

Zaledwie 3 miesiące po poślubieniu Jamesa, na Wyspach krążą pogłoski, że małżonkowie spodziewają się pierwszego dziecka! Według serwisu "Woman’s Day", Pippa zaszła w ciążę podczas miesiąca miodowego.

Reklama

"Mimo, że to dopiero początek ciąży, Pippa ma przeczucie, że urodzi córeczkę i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa" -  możemy przeczytać informację w portalu internetowym.

Jak donoszą zagraniczne media, w przeciwieństwie do Kate, która bardzo źle znosiła obydwie ciąże, jej siostra czuje się doskonale i pragnie być aktywna aż do samego porodu. 

Co prawda jak donosi źródło portalu, opuściła ona kilka zajęć na siłowni, ale za to chętnie wybiera się na przejażdżki rowerowe ze swoimi przyjaciółmi.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie tej radosnej wiadomości! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pippa Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy