Reklama
Reklama

Książę Harry usłyszał odmowę. Nie jest mile widziany w dawnym domu

Książę Harry po spektakularnym opuszczeniu własnej rodziny, nie ma co liczyć na ciepłe przyjęcie w Wielkiej Brytanii. Tak też się stało, kiedy chciał się zatrzymać w jednej z królewskich posiadłości. Jak się okazało, nie ma dla niego miejsca w żadnym z zamków.

Harry niemile widziany w byłym domu. Usłyszał odmowę

Kolejny tydzień - kolejne dramaty księcia Harry'ego. Tym razem syn zmarłej księżnej Diany i króla Karola III chciał przenocować w zamku w Windsorze, ale otrzymał odpowiedź, że... nie ma dla niego miejsca. Co więcej, chęć przybycia do królewskiej nieruchomości musi ogłosić królowi z odpowiednim wyprzedzeniem. Nic dziwnego, że potraktował to, jak przysłowiowy "policzek".

Reklama

Książę Harry usłyszał odmowę. Nie jest mile widziany w dawnym domu

Książę Harry pojawił się w Wielkiej Brytanii ze względu na rozdanie nagród "WellChild Awards". Było to w momencie, kiedy król Karol przebywał w zamku Balmoral i upamiętniał rocznicę śmierci królowej Elżbiety. Harry zapytał, czy mógłby zatrzymać się w Windsorze, lecz jego prośba została odrzucona. 

Według brytyjskiego "Daily Mail" chciał zatrzymać się w zamku, aby następnego dnia udać się do kaplicy, w której spoczywa jego zmarła babcia. 

Harry nie zamierza iść na kompromisy. Wziął walizki i znalazł inne miejsce

Jak się okazuje, byłaby możliwość zatrzymania się, ale w Balmoral, w którym wówczas przebywał jego ojciec, Karol. Dogodnym terminem był dzień 7 września, czyli dzień tuż przed śmiercią królowej Elżbiety II. 

Harry stwierdził jednak, że ze względu na swój napięty harmonogram, nie uda mu się pogodzić zaplanowanych wizyt i jednocześnie zatrzymać się w Balmoral. Wybrał więc rozwiązanie godne "śmiertelników", czyli znalazł hotel.

Harry'emu na pewno przebywanie w Anglii utrudnia fakt, że wraz z Meghan został dosłownie wyrzucony z posiadłości Frogmore Cottage. Zamiast nich, posiadłość przejął książę Andrzej.

Zobacz też:

Książę Harry zdradził, co jest miłością i "całym jego życiem". Wcale nie mówił o Meghan

Czy to będzie przełom w relacjach Williama i Harry'ego? Ważna deklaracja księcia

Harry nigdy się z nimi nie rozstaje. Tajemnica wyszła na jaw po latach

Gigantyczna wpadka prezydentowej. Nie do wiary, jak zlekceważyła Karola III i Camillę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy