Reklama
Reklama

Książę Harry zdradził, co jest miłością i "całym jego życiem". Wcale nie mówił o Meghan

Brytyjczycy przez wiele lat zastanawiali się, po czyjej stronie w konflikcie między royalsami i Meghan Markle stanie książę Harry. Ostatecznie padło na małżonkę, choć według ostatnich doniesień 39-latek ma trochę tego żałować. Ostatnio zdradził jednak swoją największą miłość w życiu i nie wymienił wtedy ani Meghan, ani reszty rodziny. To tylko wzmocni plotki o kryzysie?

Ostatnie tygodnie nie przyniosły przełomy w relacjach między księciem Harrym a resztą rodziny. Dużo plotkowano o ewentualnym spotkaniu z Karolem III, w mediach wciąż huczy o ewentualnym rozstaniu z Meghan Markle, ale w praktyce nie zaszło nic konkretnego. Widać co prawda, że Harry i Meghan coraz mocniej odseparowują swoje obowiązki służbowe, a w dodatku coraz częściej są przyłapywani w prywatnych sytuacjach bez drugiej połówki u boku. Do ewentualnego rozstania lub nawet rozwodu wciąż jednak bardzo daleka droga.

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle coraz bardziej "odseparowani"

Z drugiej strony, przewijające się co rusz plotki o kryzysie też nie są dziełem przypadku. Kolejne sytuacje z udziałem Harry'ego i Meghan najzwyczajniej w świecie napędzają spiralę podejrzeń. A ponieważ oboje stale znajdują się pod lupą mediów i paparazzich, to pokarmu dla wygłodniałych plotek nie brakuje. Tym razem do zagranicznych mediów wyciekły słowa Harry'ego wypowiedziane jeszcze podczas poprzedniej wyprawy zagranicznej do Japonii (ostatnio syn Karola III przebywał w niemieckim Dusseldorfie).

Brytyjski arystokrata odwiedził ten wyspiarski kraj w celu odwiedzenia konferencji World Sports Values Summit for Peace, gdzie promował m.in. swoje igrzyska i zachęcał do działalności dobroczynnej. Jak informuje "Daily Express", w trakcie jednego ze spotkań z japońską publicznością książę Harry wprost wypalił, co jest jego "całym życiem". Nie wspomniał o Meghan, dzieciach czy nawet rodzinie królewskiej.

Meghan będzie wściekła? Harry nie w niej widzi cel swojego życia

Widoczne gołym okiem "odseparowanie" zawodowych obowiązków Harry'ego i Meghan jest widoczne gołym okiem. Celebrytka zajęła się budowaniem swojej marki w nadziei na zdobycie upragnionego hollywoodzkiego rozgłosu. Tymczasem Harry na powrót poświęcił się temu, co zawsze sprawiało mu największą radość - przemawianiu w słusznym celu:

"Moim życiem jest działalność charytatywna - zawsze tak było, zawsze tak będzie. Aktywnie działałem z wieloma organizacjami dobroczynnymi przez większość mojego życia i zawsze czuję ogromne spełnienie, gdy mogę dać coś od siebie jak największej grupie ludzie" - podkreślił książę Harry.

Brytyjscy komentatorzy podkreślają, że ich zdaniem w kolejnych latach młodszy brat następcy tronu skupi się właśnie na tego typu działalności. Nie wiadomo jednak na razie, jak to wpłynie na jego dalsze relacje z Meghan Markle.

Zobacz też:

Czy to będzie przełom w relacjach Williama i Harry'ego? Ważna deklaracja księcia

Harry nigdy się z nimi nie rozstaje. Tajemnica wyszła na jaw po latach

Gigantyczna wpadka prezydentowej. Nie do wiary, jak zlekceważyła Karola III i Camillę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy