Reklama
Reklama

Książę Harry oskarża księcia Williama i księżną Kate. I to o co! Zrobił się wielkie skandal! "Bawiło ich to"

Biografia księcia Harry'ego zatytułowana "Spare" już 10 stycznie ukaże się na rynku wydawniczym. Fani royalsów i konfliktu pomiędzy Sussexami a resztą rodziny królewskiej już zacierają ręce i liczą na medialną aferę. Wszystko wskazuje na to, że bez niej się nie obejdzie, a to dlatego, że zagraniczna prasa już dotarła do niektórych fragmentów książki. W jednym rozdziale młodszy syn króla wspomina imprezę, na której pojawił się w przebraniu nazisty, a obwinia o to... brata i szwagierkę.

Książę Harry jest obecnie chyba najbardziej popularnym royalsem na świecie. Sławę przyniosły mu niechlubne wywiady, oczernianie i szkalowanie rodziny oraz materiał na Netflixie, gdzie wraz z małżonką ubolewali na swój "dramatyczny" los. Jak widać, 38-latkowi mało jest wrażeń i postanowił spieniężyć swoje wspomnienia. Już za kilka dni na półkach w księgarniach pojawi się biografia Sussexa.

Zagraniczna prasa dotarła już do przecieków i jak podają ich informatorzy, w pamiętniku książę zaatakował szwagierkę, a także opisał bójkę z bratem. To nie koniec rewelacji w tym temacie, gdyż Windsdor postanowił zrzucić winę za swoje błędy młodości na innych. Oczywiście padło na księcia Williama, którego młodszy syn króla chyba nienawidzi.

Reklama

Książę Harry wytacza ciężkie działa. W biografii atakuje księcia Williama i księżną Kate

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Harry, William i Kate mają ze sobą zażyłe relacje. W młodości wspólnie spędzali czas, imprezowali, a na oficjalnych wydarzeniach pojawiali się razem. Wszystko zmieniło się, gdy Harry poznał Meghan Markle. To właśnie relacja z nią miała być kością niezgody pomiędzy braćmi.

W "Spare" będzie można przeczytać, że pewnego razu royalsi pobili się, a powodem ich sprzeczki była właśnie aktorka. 38-latek wyznał, że Will nazwał jego ukochaną "trudną" i "niegrzeczną", a następnie doszło do szarpaniny.

"William złapał mnie za kołnierz, rozdarł mój naszyjnik i... przewrócił mnie na podłogę" - opisał w książce.

Książę Harry obwinia księcia Williama i księżną Kate za to, że w przeszłości włożył kostium nazisty

We fragmencie autobiografii nie brak wspomnień z przeszłości. W jednym rozdziale Sussex wraca do 2005 roku i imprezy, na którą przybył przebrany za nazistę. Swego czasu zdjęcia księcia w niechlubnym kostiumie obiegły media i wywołał się międzynarodowy skandal.

Teraz 38-latek twierdzi, że wszystko, co się wtedy wydarzyło, to wina jego brata i szwagierki.

Według relacji "Page Six" Harry miał konsultować pomysł przebrania z Williamem i Kate, a ci nie przeszkodzili mu w realizacji tego mało roztropnego planu.

"Zadzwoniłem do Willy'ego i Kate. Zapytałem, co o tym sądzą. Powiedzieli, żebym wybrał kostium nazisty" - czytamy słowa informatora.

Przypomnijmy, że na wspomnianej już imprezie nie zabrakło również przyszłego króla. Ten jednak postanowił przywdziać na siebie strój lwa, a nie koszulkę ze swastyką.

"Bardzo ich to rozbawiło. Stwierdzili, że jest jeszcze gorszy, niż kostium Williama, zdecydowanie śmieszniejszy, a to właśnie chodziło" - cytuje źródło.

Brytyjscy eksperci twierdzą, że swoimi wspomnieniami książę znów chce wywołać aferę i przedstawić brata w niekorzystnym świetle. Ich zdaniem Harry w przeszłości poczuł się oszukany przez brata, a także ma za złe, że zrobiono z niego "kozła ofiarnego".

Jesteście ciekawi, co jeszcze pojawi się w jego biografii?

Przeczytajcie również:

Księżna Kate nagle zniknęła z dziećmi. Płyną porażające wieści z Wielkiej Brytanii! Poruszenie w Pałacu!

Meghan Markle wyda wspomnienia. Rodzina królewska już wie, co z tym zrobić

Książę Harry chce pojednania z rodziną królewską? Udzielił kolejnych wywiadów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama