Reklama
Reklama

Meghan Markle wyda wspomnienia. Rodzina królewska już wie, co z tym zrobić

Meghan Markle (41 l.) i książę Harry uciekli z Wielkiej Brytanii, uciec od medialnego zgiełku, który jak twierdzili rujnował ich psychikę. Ich przeciwnicy zarzucają parze hipokryzję, bo ilekroć spada zainteresowanie Sussexami, oni udzielają wywiadów, kręcą filmy, albo przekazują informacje o coraz to nowych przedsięwzięciach. Teraz Meghan zapowiedziała wydanie własnych wspomnień z pobytu na królewskim dworze.

Meghan Markle zapowiada wydanie wspomnień

Meghan Markle i księciu Harrym zrobiło się głośno w grudniu, gdyż na platformie Netflix ukazał się sześcioodcinkowy serial nakręcony w kooperacji z Suusexami "Harry i Meghan". Para miał podobno zgarnąć za ten film blisko milion dolarów

Serial miał pokazać "prawdziwe" przyczyny odejścia Sussexów z brytyjskiego dworu. Tymczasem już po tym, jak w sieci ukazała się zapowiedź serialu, internauci zaczęli wytykać przekłamania. Na przykład sceny gdzie występuje tłum fotoreporterów, rzekomo ścigających książęcą parę, w rzeczywistości wycięto z relacji premiery drugiej części filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci’, która odbyła się 5 lat przed pierwszym spotkaniem Meghan i Harry’ego. 

Reklama

Nie bez echa przeszły też kłamstwa Meghan na temat sposobu ubierania się w czasach, gdy oficjalnie należała do rodziny królewskiej. 

Już nawet w amerykańskiej prasie, dotąd przychylnej Meghan i Harry'emu pojawiają się głosy, w których przeważą pogląd, że Sussexowie popełniają kardynalne błędy w swojej strategii marketingowej. Cały czas mówią o tym, jak zostali skrzywdzenie przez rodzinę królewską oraz o przyczynach swojego odejścia.

"Szokujące fakty o rozstaniu z rodziną królewską wkrótce się wyczerpią. Zajeżdżają tego konia na śmierć. Może by tak w końcu odesłać rumaka na biegunach do serwisu w fabryce. Ich planem zawsze było, aby przyciągnąć widzów łzawą historyjką i zatrzymać ich uduchowionymi treściami. To jednak bardzo chwiejna strategia, biorąc pod uwagę, że publiczność nie jest zainteresowana niczym, co Harry i Meghan mają do powiedzenia, o ile nie jest to plotka z pałacu" - napisał dziennikarz, a zarazem prezes Variety Intelligence Platform, Andrew Wallenstein. 

Meghan Markle i książę Harry chyba nie wzięli sobie do serca tych słów, gdyż Meghan zapowiedziała wydanie własnych wspomnień z czasów, gdy mieszkała na Wyspach.

Meghan "rozważa całkowitą szczerość na temat czasu spędzonego w świetle reflektorów na dworze królewskim" i "zamierza napisać tę książkę, nie pozostawiając kamienia na kamieniu" - donoszą brytyjskie media.

Skąd taki pomysł Meghan? Podobno Sussexowie podpisali umowę na cztery książki z wydawcami Penguin Random House w 2021 roku. Meghan wydała już książkę dla dzieci pod tytułem "The Bench". Kolejna pozycja, nad którą pracuje żona księcia Harry'ego, ma dotyczyć tematu wellness, czyli równowagi umysłu i ciała oraz dbania o swoją kondycję. Wspomnienia byłej aktorki mają być trzecim zakontraktowanym tomem Sussexów.

Wszyscy mają dość Sussexów

Odkąd książę Harry i Meghan Markle opuścili rodzinę królewską za wszelką cenę próbują zbić majątek na swoim nazwisku. Poza umową na serial i książki, Meghan zawarła umowę z serwisem Spotify. Miała nagrać serię podcastów o stereotypach, które przeszkadzają kobietom w realizowaniu siebie. W praktyce wyszły rozmowy Meghan z jej bogatymi i wpływowymi przyjaciółkami o tym, jakie mają wyobrażenie o życiu kobiet, które nie mają tak uprzywilejowanej pozycji. Pocast niestety nie cieszy się popularnością. Podobnie złe recenzje otrzymał nowy serial Sussexów "Live to Lead", który miał swoją premierę 31 grudnia.

Nowy dokument pokazuje przywódców i aktywistów poruszających temat swojego dziedzictwa, którzy "dzielą się przesłaniami odwagi, współczucia, pokory i nadziei". 

Pierwsze recenzje nie pozostawiają na obrazie wyprodukowanym przez firmę Sussexów Archiwell suchej nitki. "Mętne historie z życia ludzi, którzy mają ograniczone spojrzenie. Kiczowata muzyka w tle i banalne cytaty" - pisze jeden z krytyków w Express.co.uk. 

Zobacz też:

Harry i Meghan wykorzystują własne dzieci? Mocne oskarżenia pod adresem łasych na uwagę Sussexów

Meghan Markle uderzyła w policjantów. W odpowiedzi zarzucają jej kłamstwo i robienie afery z niczego

Książę Harry i Meghan Markle zaskoczyli kolejnym serialem. Nie cofną się przed niczym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry | Harry i Meghan (Netflix)
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy