Reklama
Reklama

Krzysztof Krawczyk junior jednak nie jest w beznadziejnej sytuacji? Cwynar: "Pismo jest optymistyczne"

Krzysztof Krawczyk junior (48 l.) wciąż stara się zabiegać o uwagę mediów i nawet od czasu do czasu mu się to udaje, narzekając na swoje życie. Jeszcze niedawno padła informacja, że zostanie bezdomnym, a dziś dowiadujemy się, że wcale nie jest tak źle. Istny rollercoaster!

Krzysztof Krawczyk junior wciąż ma problemy ze znalezieniem dla siebie miejsca. Choć została przyznana mu renta po zmarłym ojcu, to nie jest wystarczająca z jego potrzebami.

Krzysztof Krawczyk Junior jednak nie skończy na ulicy?

13 kwietnia pisaliśmy, że Krawczyk junior najprawdopodobniej starci dach nad głową. "Teściowa" chciała, aby wyniósł się z jej mieszkania.

Od śmierci znanego ojca, Krzysztofa Krawczyka (†75 l.) minął już rok, a jego jedyny syn wciąż nie potrafi odnaleźć się w rzeczywistości: walka o majątek z macochą, Ewą Krawczyk wciąż trwa, napisał książkę o swoim dzieciństwie, a nawet stwierdził, że chętnie wziąłby udział w "Tańcu z Gwiazdami". 

Reklama

Krzysztof Cwynar powiedział w rozmowie z "Plejadą", że wniosek Krzysztofa Krawczyka juniora o przyznanie mu mieszkania w Łodzi został rozpatrzony pozytywnie. Co za zmiana!

Krzysztof Cwynar o mieszkaniu dla Krawczyka: "Pismo jest optymistyczne"

Krzysztof Cwynar, który "opiekuje się" Krawczykiem juniorem, mówił, że złożył on odpowiedni wniosek do Zarządu Lokali Miejskich w Łodzi o wynajęcie mieszkania komunalnego. Cwynar przekazał, że wniosek został pozytywnie rozpatrzony i jest szansa, że już niedługo syn artysty zamieszka w nowym lokum. "Nie ma niestety jednoznacznej daty, kiedy mógłby odebrać klucze. Powiedzieli, że to może być i miesiąc, i rok, i dwa" - mówił Cwynar. Jest jednak optymistycznie nastawiony do całej sytuacji.

"Wydaje mi się, że jeżeli już jest napisane, że będą sprawdzać co 12 miesięcy, czy jego stan zdrowia, czy przygotowanie do wynajmu się nie zmieniło, to chyba świadczy o tym, że biorą pod uwagę to, że ma dostać to mieszkanie" - wyjaśnił Krzysztof Cwynar.

Jak mieszka Krzysztof Krawczyk junior?

Obecnie Krawczyk junior mieszka ze swoją partnerką, Kasią Filipiak, jej dziećmi i schorowaną matką.

"On musi mieć swój własny kąt, żeby się wyciszyć, dlatego staramy się o to mieszkanie. Krzysiu jest osobą chorą, potrzebuje mieć spokój. Nie ma możliwości, żeby u nas miał swój pokój" - mówiła partnerka Krzysztofa, Katarzyna Filipiak dla portalu "Co za tydzień".

Skoro jest schorowany, to chyba udział w "Tańcu z Gwiazdami" z Dodą i Beatą Kozidrak mu nie grozi?

Zobacz też:

Julia Wieniawa znów w kusej sukience. Wszystko prześwituje, trochę przesadziła?

Cristiano Ronaldo zaatakował po meczu autystycznego 14-latka! Jego rodzina nie przyjmuje przeprosin

Węże 2022: Wybrano najgorszy film i najgorszego aktora. Mamy listę zwycięzców

Potężna eksplozja nad Chersoniem. Media o uderzeniu w lotnisko


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk Junior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama