Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wieniawa znów w kusej sukience. Wszystko prześwituje, trochę przesadziła?

Julia Wieniawa (24 l.) ponownie przebywa na wakacjach, tym razem wróciła na Malediwy w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Gwiazda ochoczo dzieli się z fanami zdjęciami z egzotycznej podróży, na których pręży się w skąpych strojach i wyszukanych sukienkach. Zaszalała?

Julia Wieniawa znów w kusej sukience. Wszystko prześwituje, trochę przesadziła?

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Celebrytka, gdy tylko znajdzie lukę w swoim kalendarzu, natychmiast pakuje walizki i ucieka w najodleglejsze zakątki globu. Choć dopiero co wróciła z urlopu na Bali, gdzie doskonaliła się w sztuce jogi i skąd przywiozła wątpliwie higieniczną "pamiątkę" w postaci tatuażu, a już poleciała łapać słońce nad Oceanem Indyjskim.

Reklama

Na wielkanocny wypad w końcu zabrała swojego chłopaka, Nikodema Rozbickiego, który dotychczas nie towarzyszył jej w wojażach, ponieważ zajęty był warszawskimi projektami. Dziś para świętuje Wielki Tydzień w azjatyckich okolicznościach przyrody. 

Ostatnio Julia pochwaliła się swoją malediwską codziennością, jak to ma w zwyczaju, na Instagramie. Gwiazda "Rodzinki.pl" pozowała z zającem wielkanocnym, ćwiczyła jogę na plaży, pałaszowała tosty z awokado i jajkiem, a na końcu dodała zdjęcie, które wzbudziło sporo zainteresowania na jej profilu. Julia ma na nim jaskrawą, zieloną sukienkę z asymetrycznym wycięciem, która bardzo prześwituje. Pod spodem widać bikini w tym samym kolorze. Niecodzienna kreacja to projekt marki Maffashion, czyli dobrej koleżanki Wieniawy, Julii Kuczyńskiej.

Jak zwykle pod zdjęciem pojawiło się wiele pochlebstw od fanów urody Julki.

Podoba Wam się ta stylizacja?

Zobacz też:

Julia Wieniawa wróciła na Malediwy. Znów wyszło drogo…  

Antek Królikowski nieuleczalnie chory. Wyznał, że lekarze postawili już diagnozę, to stwardnienie rozsiane

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama