Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski szokuje w najnowszej wizji! Wiadomo, co się stanie z Polską!

Krzysztof Jackowski (58 l.) wciąż jest na posterunku i ma dla Polaków nowe wizje! Jasnowidz z Człuchowa tym razem przyznał, że mimo beznadziejnej sytuacji na świecie Polska nie powinna być zagrożona. Zaskakujące, co zobaczył!

Krzysztof Jackowski jest naczelnym jasnowidzem w kraju. Wróżbita na swoim kanale na YouTube opowiada swoim słuchaczom, co zobaczył w nadchodzących wizjach i czego możemy spodziewać się w przyszłości.

Nie wszystkie jego wizje się spełniają, niektóre w nikłym stopniu są w ogóle wizjami, a pozostają jedynie wypadkową obserwacji otaczającego nas życia społeczno-politycznego. Jackowski nie rezygnuje również z wizji dotyczących pogody.

Kilkukrotnie zapewniał bowiem, że Wielkanoc będzie pogodna, a my już wkrótce będziemy cieszyć się z nadejścia wiosny. Nie oznacza to jednak, że zajmują go samego błahostki. Wróżbita żywo reaguje również na to, co aktualnie najbardziej interesuje Polaków.

Reklama

Jakiś czas temu opowiadał więc, że cały świat znalazł się w trudnym położeniu z uwagi na sytuację za wschodnią granicą. Przyznał, że będziemy musieli zmierzyć się z kryzysem ekonomicznym, który związany jest z problemami energetycznymi.

Tym razem jego najnowsze wizje także nie napawają radością. Wizjoner przekazał bowiem, że już wkrótce będziemy mieć do czynienia z "konfliktem totalnym". Kilka miesięcy temu przekonywał z kolei, że lekarze odkryją coś w krwi, co "wstrząśnie światem".

Jackowski w swojej wizji zobaczył krew. Twierdzi, że specjaliści "dostrzegą we krwi coś, co okaże się problemem".

Tym razem jego wizje skupione są wokół Ukrainy i sytuacji w Polsce. Jackowski twierdzi, że to kwiecień ma być najbardziej militarnym miesiącem.

Wiadomo, co się stanie z Polską

Profeta przypomniał również, że w zeszłym roku wiosną zapowiadał, że Polska będzie musiała zmierzyć się z kryzysem ekonomicznym. Przyznał, że nasz kraj jest w wyjątkowo trudnej sytuacji. Dodał jednak pokrzepiająco, że nie wydaje mu się, żeby Polska mogła stać się następnym celem Putina.

Co myślicie o jego proroctwach?

Zobacz też:

Jackowski ma dobre wieści! "To jest optymistyczne, ponieważ mowa tu o naszym i psychicznym, ale i też fizycznym bezpieczeństwie"

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, co przyniesie kwiecień! To nastąpi w okolicach Wielkanocy!

Krzysztof Jackowski padł na ziemię i doznał wstrząsającej wizji Polski! Wszystko się zaczyna potwierdzać!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy