Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski przeraża wizją w 2022 roku! "Aż boję się powiedzieć"

Krzysztof Jackowski po raz kolejny sięgnął w przyszłość i nie ma dla swoich fanów dobrych informacji. Okazuje się, że nowy rok nie będzie aż taki zbawienny, jak mogłoby nam się wydawać. Jasnowidz z Człuchowa zobaczył coś zaskakującego.

Krzysztof Jackowski znowu postanowił przyjrzeć się nieco bliżej 2022 roku. Jego poprzednie wizje dalekie były od optymistycznych. Wróżbita wielokrotnie zapowiadał już bowiem nadchodzące kłopoty, czy to w rozmowie z "Super Expressem", czy na swoim kanale na YouTube.

Jasnowidz tuż przed rozpoczęciem nowego roku przyznał, że nie patrzy na niego optymistycznie. Zwierzył się, że w poprzednich latach nowy rok przynosił mu nadzieje na zmiany, niestety 2022 maluje się w czarnych barwach.

Wróżbita z Człuchowa przyznał, ze szykuje się wielki przewrót. Twierdził nawet, że Polska zostanie wykluczona lub zawieszona w Unii Europejskiej. Tym razem zapowiedział, że przewiduje pogłębienie się kryzysu surowcowego. Nastąpią również problemy z wolnością.

Reklama

W swoich wizjach oprócz kryzysu surowcowego zobaczył również... ograniczenie możliwości dostępu do Internetu. Dodał nawet, że "na krótki czas Internet zniknie".

Jackowski po raz kolejny odniósł się także do bezpieczeństwa na świecie. Wyjawił, że nie będzie poważnego konfliktu na świecie, jednak nastąpi pewnego rodzaju kumulacja zbrojeń na wodzie.

Nie da się ukryć, że przewidywania Jackowskiego na 2022 rok dalekie są od optymistycznych. Jak myślicie, czy faktycznie przyjdzie nam mierzyć się z tyloma kataklizmami i katastrofami?

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski przekazał wstrząsające wieści! Straszne, co stanie się w tych miastach!

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję! Policja i prokuratura sprawdzają sprawę!

Platynowy jubileusz Elżbiety II. Królowa świętuje 70-lecie na tronie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama