Reklama
Reklama

Krzysztof Ibisz relaksuje się w SPA i zbiera siły przed Polsat SuperHit Festiwal! (TYLKO U NAS)

Krzysztof Ibisz już 25 i 26 czerwca poprowadzi koncert Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Przed tak ważnym wydarzeniem, mimo zajętego kalendarza, udało mu się wyrwać na chwilę relaksu w SPA.

Krzysztof Ibisz wypoczywa w SPA

Krzysztof Ibisz już w ostatni weekend czerwca poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Postanowił przed tym ważnym eventem wybrać się z ukochaną do SPA, by się zrelaksować, nabrać sił i odpocząć. Jeden z czytelników Pomponika przyłapał Ibisza podczas wyjazdu.


Sam Krzysztof Ibisz z kolei zdradził na swoim Instagramie, że to ukochana - Joanna - namówiła go na wspólny weekend.

Ale niespodzianka! Krzysztof Ibisz zaręczony!

Krzysztof Ibisz podczas wypoczynku w SPA praktycznie nie rozstawał się z inspirującą lekturą.

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2021

Polsat SuperHit Festiwal to pierwszy po lockdownie wielki telewizyjny festiwal w Operze Leśnej w Sopocie! 25 i 26 czerwca widownia na żywo oraz widzowie Polsatu przed telewizorami zobaczą plejadę gwiazd!

Dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a kabarety zaprezentują swoje najlepsze skecze! Na jednej scenie: Sanah, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah (posłuchaj nowej piosenki!), Viki Gabor, Doda, Paweł Domagała (zobacz nowy klip!), Andrzej Piaseczny, Sławomir (sprawdź nową piosenkę!), Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra, Gromee, Cleo czy Kamil Bednarek.

Wśród gwiazd kabaretu między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Piotr Bałtroczyk i Jerzy Kryszak. To właśnie oni, na żywo, z Sopotu zapewnią dwa wieczory pełne energetycznej muzyki, niezapomnianych emocji oraz solidną porcję zdrowego, dobrego humoru!

Wisienką na torcie będzie sobotni występ zwycięzcy tegorocznej Eurowizji - prosto z Włoch, specjalnie dla publiczności SuperHit Festiwalu, przyleci zespół Maneskin.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Polsat SuperHit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy