Reklama
Reklama

Krzysztof Ibisz podzielił się zaskakującym wyznaniem. Opowiedział o problemach w związku z młodszą małżonką

Krzysztof Ibisz i młodsza od niego o 27 lat Izabela tworzą niezwykle udaną parę. Niedawno zakochani świętowali kolejną rocznicę swojego związku. Z tej okazji prezenter "Tańca z gwiazdami" podzielił się z fanami osobistym wspomnieniem. Okazało się, że początki relacji celebrytów nie były łatwe.

Krzysztof Ibisz znalazł miłość życia?

Krzysztof Ibisz to gwiazda Polsatu oraz jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych osobistości telewizyjnych w Polsce. Podejmuje się licznych projektów, a już wiosną ponownie zobaczymy go i Paulinę Sykut-Jeżynę jako prowadzących "Tańca z Gwiazdami". 

Słynny dziennikarz spełnia się jednak nie tylko zawodowo, ale również prywatnie, jako oddany mąż i przykładny ojciec.

Reklama

Joanna i Krzysztof Ibiszowie są małżeństwem od sierpnia 2021 roku. Żona popularnego prezentera Polsatu jest byłą uczestniczką "Top Model" i lekarką pracującą w jednym ze szpitali powiatowych. We wrześniu ubiegłego roku para doczekała się syna Borysa. Dla 58-latka to trzecie dziecko, a dla Joanny pierwsze.

Prezenter w jednym z wywiadów zdradził, że parę połączyła miłość od pierwszego wejrzenia.

"Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to" - mówił w programie Izabeli Janachowskiej

Krzysztof Ibisz i jego wybranka świętują kolejną rocznicę

Ostatnio zakochani świętowali czwartą rocznicę swojej relacji. W związku z tym gwiazdor Polsatu opublikował w mediach społecznościowych osobisty wpis, z którego można dowiedzieć się, jak rozpoczęła się znajomość przyszłych małżonków.

Jak się okazało - na początku swojej wspólnej drogi celebryci mierzyli się z wieloma problemami, które jednak dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu z czasem udało im się pokonać.

"To już cztery lata od naszego poznania. Wiele musieliśmy zmienić, aby móc być razem i wiele wzajemnie się od siebie nauczyć. Nie była to prosta droga. Wiemy coraz lepiej, jak możemy się wzajemnie uszczęśliwiać i że nie ma na tym świecie nic cenniejszego niż szczęśliwa rodzina" - napisał Krzysztof Ibisz na swoim instagramowym profilu.

Jakiś czas temu gwiazdor Polsatu zdradził także, jak udało mu się zdobyć serce przyszłej żony. Wyszło na jaw, że dziennikarz zaimponował wybrance swoim... talentem kulinarnym.

"Częściej gotuje żona niż ja, ale kiedy poznałem Asię, to ja gotowałem obiady, żeby zdobyć jej serce i się udało. Nie wiem, na ile to gotowanie miało wpływ, ale ona mówi, że wielki i uważa, że gotowanie to jest bardzo męska czynność. Ja się z tym zgadzam" - wyznał prowadzący "Taniec z gwiazdami"  w rozmowie z Plejadą.

Zobacz też:

Krzysztofa Ibisza wyprowadza się. Gdzie mieszkał znany prezenter?

Krzysztof Ibisz zabrał głos ws. żony. Padły słowa o wyrzutach sumienia

Anna Nowak-Ibisz podzieliła się szczęśliwymi wieściami. Fani zauważyli jedno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy