Reklama
Reklama

Krzysztof Gonciarz zaszokował wyznaniem o byciu kobietą! Wszystko stało się jasne

Krzysztof Gonciarz po raz pierwszy zdecydował się poruszyć tak prywatny temat. W swoich mediach społecznościowych umieścił nagranie, na którym wyznał, jakiej jest orientacji seksualnej. Wielu o tym wiedziało, ale nie brakuje takich co jawnie zbagatelizowali sprawę! Miłe reakcje?

Krzysztof Gonciarz wyznał prawdę o swojej orientacji seksualnej

Krzysztof Gonciarz postanowił raz na zawsze wyjaśnić, jakiej jest orientacji seksualnej. Fani youtubera  długo zachodzili w głowę, jak się sprawy mają, bo gwiazdor chętnie angażował się w inicjatywy wspierające środowiska LGBTQ+ w Polsce, krytykując przy tym polityków.

"Najbardziej nic nie wnoszący coming out, a może właśnie odwrotnie" - napisał youtuber. Później zaś przeszedł do meritum i bez ceregieli wyznał prawdę o swojej orientacji seksualnej, która nurtowała jego fanów od miesięcy.

Reklama

"Jestem biseksualny, ale czekajcie, czekajcie, jestem tak biseksualny, że jakbym był kobietą, to byśmy powiedzieli, że jestem hetero. Teraz dajcie sobie chwilkę..." - powiedział Gonciarz.

Mężczyzna spróbował skłonić internautów do refleksji i chyba mu się to udało, ponieważ niektóre komentarze wiele wniosły w publicznej debacie na temat traktowania osób biseksualnych.

Tak, mężczyzna bi zostanie odebrany jako gej, a kobieta bi zostanie odebrana jako "eksperymentująca, niezdecydowana i rozrywkowa, z pewnością nie-monogamiczna". Bifobia to coś, czego wiele osób nie jest nawet świadomych, a szkoda, bo swoimi błędami myślowymi i powielanymi stereotypami rani wiele osób... - napisał wówczas jeden z jego obserwatorów.

Fani reagują na coming out Gonciarza!

Wielu fanów Gonciarza stwierdziło, że jego nagłe oświadczenie to nic więcej jak zwyczajna próba ratowania zasięgów. Nie brakowało też głosów świadczących o tym, że sekrety instagramera nie są obce jego obserwatorom. "Dawno wiemy", "" Z jakiegoś powodu myślałem, że to oczywista oczywistość" - zapewniali niektórzy.

"Pewnie jeszcze jakieś homo sapiens";

"Dziękujemy Krzysiu za tę wiadomość! A teraz może weź się do roboty i nagraj jakiś porządny film podróżniczy" - pisali inni.

Wielu bardzo ucieszyło się ze szczerości gwiazdora. "Myślę, że dla wielu mężczyzn bi każdy taki coming out pomaga w samoakceptacji. Taki mamy w Polsce klimat" - napisał Bart Staszewski.

Zobacz też:

Horoskop kwiatowy na Pierwszy Dzień Wiosny 2023. Sprawdź, jakim kwiatem jesteś!

Julia Wieniawa nie jest jedyną ofiarą oszustwa. Złodzieje wizerunku grasują

Przeszłość chłopaka nie daje mi spokoju. Tęskni za swoją byłą partnerką [LIST]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Gonciarz
Reklama
Reklama
Reklama