Reklama
Reklama

Kryzys w związku Gortata

Marcin Gortat (28 l.) otwarcie przyznaje, że w miłości jest trudnym partnerem. Jego obecny związek właśnie przechodzi kryzys.

Koszykarz - zawodnik Phoenix Suns i jedyny Polak w historii, który awansował do finału NBA - mieszka na stałe za oceanem i dzieli życie z modelką Anną Kociugą (29 l.). Choć - jak mówi "Gali" - "widzi z nią wspólną przyszłość", nie ukrywa, że związek przechodzi właśnie "lekki kryzys".

"Jesteśmy w trakcie upewniania się, co będzie dla nas najlepsze" - zdradza. Za swoje problemy obwinia pracę - ostatni sezon był dla niego wyjątkowo ciężki. Do tego jest uparty i ma problem z okazywaniem uczuć, co odziedziczył po rodzicach.

Reklama

"Nie potrafię być osobą, która przez pół dnia jest słodziutka dla swojej kobiety, a potem, dosłownie w ciągu 15 minut, musi się przeobrazić, wyjść na parkiet i na tym parkiecie urwać przeciwnikowi łeb" - tłumaczy. Dodaje, że "ma serce, jednak szczelnie zabudowane grubym murem".

O swoim związku z Kociugą mówi tak:

"W tej chwili ten nasz obrazek przyszłości jest mało wyraźny, tak bym najuczciwiej go określił. Czas pokaże, co będzie. Oczywiście popracuję nad sobą" - zapewnia.

Zobaczcie galerię zdjęć Ani i Marcina:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Gortat | związek | kryzys
Reklama
Reklama
Reklama