Reklama
Reklama

Krystian Ochman trafił do szpitala. Są nowe informacje o stanie jego zdrowia

Krystian Ochman od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu. W końcu wokalistka poznał diagnozę i przekazał fanom, co jest powodem hospitalizacji. Okazuje się, że ma chore gardło, ale powoli wraca do zdrowia. Co jeszcze napisał?

Krystian Ochman w szpitalu

Krystian Ochman to polski wokalista, o którym zrobiło się głośno za sprawą udziału w 66. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. Artysta reprezentował Polskę i zaśpiewał na scenie utwór "River". Niestety nie dotarł nawet na podium, a wygrana w konkursie pozostała w sferze jego marzeń. 

Po powrocie do Polski miał już zaplanowane koncerty, ale nieoczekiwanie musiał odwołać je. Media obiegła wiadomość, że Ochman trafił do szpitala i stan jego zdrowia nie pozwala mu śpiewać. 

Reklama

"Kochani, przepraszam najmocniej, ale dzisiejszy koncert w Łodzi musimy przenieść na 2 września. Wszystkie bilety oczywiście zachowują ważność i mam nadzieję, że spotkam się z wami wszystkimi w nowym terminie" - napisał artysta. 

Ochman miał problemy z gardłem

Ochman trafił do laryngologa i dowiedział się, że ma poważne problemy z gardłem. Został przyjęty do szpitala i nadal w nim przebywa. Teraz postanowił podzielić się ze swoimi fanami informacjami na temat swojego stanu. Na instastories napisał: "Hej, wszystkim. Jak już wiecie, prozaiczna, mogłoby się wydawać angina, zakończyła się dla mnie pobytem w szpitalu". 

Krystian wyjaśnił, że jego zdrowie powoli wraca do normy i niebawem opuści placówkę medyczną. Powinien wrócić do normalnego funkcjonowania, a więc i śpiewania. Niestety, ale najbliższe koncerty musiał jednak przełożyć na nowe terminy.

"Nie martwcie się, jest już coraz lepiej. Dziękuję za wszystkie słowa i wsparcie, jakie do mnie wysyłacie. Potrzebuję jeszcze chwili, aby dojść do 100 proc. formy. Jest mi niezwykle przykro, ale najbliższe koncerty, które miały odbyć się w Warszawie i Poznaniu, jesteśmy zmuszeni przenieść na nowe terminy" - pisze Ochaman. 

***

Zobacz także:

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Piotr Kraśko walczy o zdrowie. Żona pełna obaw: "Ma dla kogo żyć"

Wiemy, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak! Do tego odziedziczyła ogromny spadek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy