Reklama
Reklama

Krupińska zaskoczyła fanów i się zaczęło. Łudzące podobieństwo do gwiazdy

Paulina Krupińska (36 l.) pokazała swoje zdjęcia z młodości. Jak wyznała, znalazła je w domu rodziców. Na fali wspomnień zamieściła je na Instagramie, no a potem poszło już z górki… Fani są zgodni co do tego, że jako nastolatka Krupińska zapowiadała się na wielką piękność, nie mogli tylko dojść do porozumienia, którą z wielkich gwiazd najbardziej im przypomina.

Paulina Krupińska swoją karierę w show biznesie zaczęła od zdobycia korony Miss Polonia 2012. Jeszcze pełniąc obowiązki królowej piękności, zaczęła układać sobie życie z Sebastianem Karpielem-Bułecką

Na jej miejscu każdy straciłby cierpliwość.  Ze względu na zamieszanie w biurze Miss Polonia, Krupińska, zamiast przez rok, pełniła tę funkcję przez cztery i pół roku… W międzyczasie budowała swoją pozycję w mediach. W 2013 roku dostała do prowadzenia własny cykl w porannym paśmie Dwójki „Pytanie na śniadanie”

Reklama

Rok później zadebiutowała jako współprowadząca „Kliniki urody” w TVN Style, w 2019 roku wróciła na chwilę do Dwójki, jako uczestniczka programu „Dance, Dance, Dance”, aż wreszcie w marcu 2020 roku awansowała na współprowadzącą „Dzień Dobry TVN”

Krupińska pokazała stare zdjęcia

Urodzona w Piastowie i wychowana w Warszawie modelka od lat dzieli życie między stolicę i Kościelisko, gdzie jej mąż,  muzyk Sebastian Karpiel Bułecka, z wykształcenia architekt, zaprojektował i wybudował dom dla całej rodziny

Ostatnio, podczas wizyty u rodziców, Krupińska znalazła pudło ze starymi zdjęciami. Jak ujawniła, szczególną falę wspomnień wywołały te z czasów, gdy była nastolatką. Kilka z nich zdecydowała się zamieścić na Instagramie. Jak napisała:

„Wspomnień czar. Dzisiaj od rodziców zabrałam pudło ze zdjęciami z młodości. Na pierwszych dwóch zdjęciach mam 16 lat, na trzecim — 15, a na ostatnim — 18. Kiedy to zleciało? P.S. Stylówki są najlepsze”. 

Fani dostrzegli u młodej Krupińskiej uderzające podobieństwo do...

Rzeczywiście, moda z początku obecnego stulecia mało kogo obecnie zachwyca. Jednak trendy mają to do siebie, że lubią wracać po latach, więc może będzie jeszcze okazja przeprosić się ze stylizacjami wczesnej Britney. 

Właśnie o podobieństwo do niegdysiejszej „księżniczki popu” posądza Krupińską cześć fanów. Pod jej wspominkowym wpisem pojawiły się komentarze:

„Britney, czy to ty?”

Zdjęcia Pauliny Krupińskiej podzieliły fanów

Tu chyba bardziej chodzi o gust odzieżowy niż o wygląd. Krupińska, jako brunetka, u innych fanów wzbudza skojarzenia raczej z księżną Kate czy Kendall Jenner. 

W jednym zgadzają się wszyscy. Jak napisała jedna z fanek:

„Pięknym po prostu trzeba się urodzić i wtedy żadne operacje plastyczne nie są potrzebne, nawet jeśli nie ma się już tych 18 lat”. 

Zobacz też:

Jeszcze wczoraj roześmiana i szczęśliwa. Dziś Krupińska prosi o wsparcie w trudnej chwili

Krupińska uznała, że najwyższa pora to ogłosić. Takie wieści i to tuż przed takim dniem

Paulina Krupińska była wymarzoną córeczką. Jak dziś wyglądają jej relacje z rodzicami?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy