Reklama
Reklama

„Kropka nad i” nieoczekiwanie zniknęła. Wiadomo, co z Moniką Olejnik

„Kropka nad i” nieoczekiwanie zniknęła z anteny. Jak się okazuje, wszystko dlatego, że prowadząca program, Monika Olejnik, zachorowała na Covid-19. Jak przechodzi chorobę dziennikarka?

Monika Olejnik prowadzi publicystyczną "Kropkę nad i" od ponad dwudziestu lat. Tym większe było zdziwienie fanów, gdy okazało się, że emisji programu zabrakło w poniedziałkowej ramówce. Powodem chwilowego zniknięcia programu, jak się okazuje, jest choroba prowadzącej - Monika Olejnik zaraziła się wirusem Covid-19. Dziennikarka o swoim samopoczuciu poinformowała fanów na Facebooku, gdzie zdradziła również, jak przechodzi chorobę:

Dodała również, że jej partnerowi udało się uchronić przed zachorowaniem. Zaapelowała również, by zachować ostrożność.

Pandemia w pozornym odwrocie

Reklama

Lato to czas, w którym zapomina się o chorobach i przeziębieniach. Wielu z nas nie pamięta nawet, że pomimo spadku zachorowań, COVID-19 nadal stanowi zagrożenie. W Niemczech i Hiszpanii zaczyna mówić się nawet o kolejnych falach pandemii i możliwym ponownym paraliżu służby zdrowia. Dlatego warto pamiętać o zachowaniu dystansu od osób chorych, maseczkach w aptekach i placówkach służby zdrowia oraz częstej dezynfekcji rąk.    

Fani życzą szybkiego powrotu do zdrowia

Mimo łagodnych objawów, Monika Olejnik otrzymuje od fanów wyrazy wsparcia i życzenia rychłego powrotu do zdrowia. Miłych słów nie szczędzą też koledzy i koleżanki z branży. Wojciech Bojanowski zażartował nawet, że zamartwia się o psa, który chodzi na spacery bez maseczki. Zdrowia znanej dziennikarce życzyła też Katarzyna Kolenda-Zalewska i Piotr Jacoń

Zobacz też:

Monika Olejnik za wcześnie otworzyła szampana!

Katarzyna Cichopek ma już nowe mieszkanie. Luksus z każdej strony

Magda Gessler zmieniła się na twarzy? Filtry odmładzające działają na jej niekorzyść?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik | Kropka nad i
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy