Reklama
Reklama

Królowe życia nie straciły pracy. Pojawią się w nowym show "Diabelnie boskie"

Na początku lutego stacja TTV poinformowała o definitywnym zakończeniu produkcji popularnego show "Królowe życia". Bohaterki show nie stracą jednak pracy. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique, Iza Macudzińska i Julię von Stein pojawią się nowym programie stacji. Co to będzie?

"Diabelnie boskie" zastąpią "Królowe życia"

Od 3 marca w piątkowe wieczory stacja TTV pokaże show pod tytułem "Diabelnie boskie". Program ma zastąpić popularne "Królowe życia", których produkcja została zawieszona po skandalach z kilkoma uczestnikami oraz po drastycznym spadku oglądalności.

"Diabelnie boskie" będzie jednak bardzo przypominać "Królowe". Nie tylko wystąpią w nim bohaterki poprzedniego show, ale też formuła będzie podobna.

Reklama

"Bohaterkami najnowszego programu TTV są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to...nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury" - opisuje program biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Wiadomo, ze w nowym show pojawią się Dagmara Kaźmierska, Laluna UniqueIza Macudzińska oraz projektantka trumien, która wraz z rodziną prowadzi funeralny biznes Julia von Stein. Pojawią się także zupełnie nowe twarze: Alex - do niedawna mieszkająca w Londynie singielka, jak również Karina, która na co dzień żyje w Hiszpanii.

Koniec "Królowych życia". TTV podjęła decyzję

"Królowe życia" przez 6 lat gościły na antenie TTV. Stacja wyprodukowała 12 sezonów popularnego show. "Królowe" wykreowały kilka gwiazd, spośród których największą popularnością cieszy się Dagmara KaźmierskaLaluna UniqueIzabela Macudzińska czy Sylwia Peretti. Ostatni odcinek pokazano w czerwcu 2022 roku. TTV nigdy nie podała powodów zawieszenia produkcji jesiennej edycji. W kuluarach pojawiały się jednak głosy, że program drastycznie traci oglądalność. 

"Królowe życia": Bohaterowie show i kontrowersje wokół programu

"Królowe życia" przez 6 lat na ekranach wykreowały wielu bohaterów, którzy do dzisiaj cieszą się popularnością. Największą gwiazdą show była Dagmara Kaźmierska, która porzuciła życie w Ameryce, by w rodzinnym mieście (Kłodzku) rozwijać interes. Kobieta przyznała się również do kryminalnej przeszłości. Obok niej karierę dzięki programowi zrobili  Laluna UniqueIza Macudzińska,  Anna Renusz, Gabriela Seweryn, Rafał Grabias, Sylwia Peretti, czy sympatyczna para Leona i Damiana van Nispen.

W programie nie brakowało kontrowersji. Oprócz Dagmary Kaźmierskiej kontrowersyjnie było wokół Andrzeja Zgorzelskiego, znanego również pod pseudonimem "Megakot". Mężczyzna dołączył do programu w 11. sezonie - jest deweloperem ze Szczecina, wcześniej był znany z tego, że wypromował obecnie znanego patoinfluencera Kruszwila.

Pewien internauta postanowił przyjrzeć się przeszłości Megakota i wyszły na jaw przerażające fakty. Sam Zgorzelski wyznał, że cztery jego partnerki zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach, a nawet przez długi czas był podejrzany o zamordowanie jednej z nich. Mężczyzna również promował narkotyki i relacje z nastolatkami.

W efekcie wiele osób pisało skargi na "Królowe Życia" do KRRiT i TVN, co ostatecznie doprowadziło do tego, że Megakot został usunięty z programu

Czy "Diabelnie boskie" też będą wzbudzały kontrowersje?

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak podrywa młodych mężczyzn. "Bo bawić trza się UMIĆ"

Dagmara Kaźmierska przeszła spektakularną metamorfozę. "Chyba jakaś dieta była"

Laluna Unique jedzie na kolejny zabieg do Turcji! Ostrzega: "Lecę na dosyć inwazyjną operację"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy