Reklama
Reklama

Królowa życia pokazała kolejną metamorfozę. Tak zareagowali fani

Iza Macudzińska jest uznana za jedną z najatrakcyjniejszych bohaterek programu „Królowe Życia”. Wzbudza zainteresowanie swoją szczupłą sylwetką i nieskazitelną cerą. Gwiazda nigdy nie zaprzeczała, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a także doczepiania włosów.

Izabela Macudzińska jest wielką fanką metamorfoz. Często skupia się na swoich włosach. Oprócz tego, że jest wielbicielką doczepów, dała się też poznać jako zwolenniczka peruk. Widzieliśmy ją w już w blond bobie, brązowych lokach po pas, balejażu... Teraz przyszedł czas na włosy za pas.

Izabela Macudzińska nie do poznania. Tak wygląda teraz

Królowa życia jest niczym kameleon, uwielbia zmiany i nigdy nie wiadomo, czy od fryzjera wyjdzie z burzą loków, czy gładką fryzurą. Tym razem Iza pokazała się w salonie fryzjerskim bez doczepianych włosów. Dodała również zdjęcia, przed, po i w trakcie metamorfozy. U swojej ulubionej fryzjerki zdjęła doczepiane włosy i odświeżyła swoją fryzurę. 

Reklama

Pod zdjęciem czytamy wiele pochlebnych komentarzy; "Pięknie Pani wygląda", "Metamorfoza na 6 z plusem", "Zawsze piękna", "Jak zawsze stylowo i pięknie", "Bosko". Oczywiście, internauci nie byliby sobą gdyby nie dopisali kilku uszczypliwych komentarzy jak: "Szkoda, że już mało natury zostało", "Natury brak, przykre". 

Izabela Macudzińska to prawdziwa "Królowa życia"

Zawodowo Macudzińska zajmuje się projektowaniem ubrań. Widzom "Królowych życia" dała się poznać zarówno jako przedsiębiorcza szefowa, jak i kochająca mama i żona. Uroczystość zaślubin bohaterki i jej wieloletniego partnera - Patryka Borowiaka została zarejestrowana również przez kamery TTV. Piękną i mającą do siebie ogromy dystans celebrytkę widzowie TTV pokochali od pierwszego odcinka z jej udziałem. Sympatycy show śledzą swoją ulubienicę nie tylko w telewizji, ale też w mediach społecznościowych, gdzie ta jest wyjątkowo aktywna. 

To właśnie za pośrednictwem śledzonego przez ponad pół miliona osób instagramowego konta projektantki możemy podziwiać jej kolejne projekty zawodowe i śledzić prywatne życie. Celebrytka chętnie pokazuje zdjęcia z egzotycznych wypraw, luksusowe samochody, bogate wnętrza. Widać, że z życia czerpie pełnymi garściami. Nie żałuje pieniędzy na ekskluzywne zachcianki.

"Królowe życia" to niekwestionowany hit stacji TTV

Program cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony widzów. Dzięki "Królowym..." sporą grupę fanów zdobyli osoby występujące w projekcie, w tym m.in.: Dagmara Kaźmierska, Rafał Grabias, Gabriel Seweryn czy Sylwia Peretti.

Zobacz także: 

Iza z "Królowych życia" schudła 17 kilogramów. "Zjem jedną bułkę"

Izabela Macudzińska nie mogła dłużej milczeć. Wydała oficjalne oświadczenie 

Rodzina "królowej życia" ma kłopoty! Gwiazda zamierza iść na policję!


 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Królowe życia" | Izabela Macudzińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy