Reklama
Reklama

Król Karol III błagał o to synów. Harry i William go nie posłuchali

Król Karol III objął rządy w wieku, w którym inni ludzie szykują się już na emeryturę. Dlatego tym bardziej zależy mu, aby jego "ostatnie lata" były spokojne. Jak wszyscy wiemy, od wielu lat trwa konflikt pomiędzy Williamem i Harrym. Wygląda na to, że pojednanie pomiędzy jego synami nie będzie możliwe. Zwłaszcza że za chwilę ukaże się autobiografia Harry'ego pod tytułem "Spare". Znamy fragmenty książki!

Król Karol III błagał o to synów na pogrzebie. Harry i William nie posłuchali

Relacje między królem Karolem III, starszym synem księciem Williamem i młodszym księciem Harrym można delikatnie nazwać... niepoprawnymi. Do pieca pełnego żalu i nieporozumień, Harry dokłada najnowszą kłodę w postaci książki pełnej tajemnic brytyjskiej rodziny królewskiej.

W biografii Harry'ego zatytuowanej "Spare", która zostanie wydana w przyszłym tygodniu, książę Sussex wyjawia wstrząsające wspomnienia związane z bratem Williamem. Co więcej, młodszy Windsor winę za swoje wybryki z młodości chce zrzucić na innych. 

Reklama

Tymczasem fragment z autobiografii Harry'ego wyciekł do gazety "The Guardian". We fragmencie możemy przeczytać, że Karol III próbował pogodzić swoich synów. I to w nie byle jakich okolicznościach, bo na pogrzebie ich dziadka, księcia Filipa.

Prośba Karola do Williama i Harry'ego po pogrzebie księcia Filipa została ujawniona

Król Karol III błagał swoich skłóconych synów Williama i Harry'ego, aby nie czynili z jego "ostatnich lat nieszczęścia". Obaj nie posłuchali, ponieważ ich relacje były na tyle złe, że nie widzieli szans na pojednanie. Pomimo tego, ojciec starał się zapobiec dalszym walkom pomiędzy Windsorami.

Po pogrzebie księcia Filipa w kwietniu 2021 roku Karol miał powiedzieć do synów: "Proszę, chłopcy, nie róbcie z moich ostatnich lat nieszczęścia".

Harry udzielił wywiadu w związku z wydaniem autobiografii "Spare". Mówił dziennikarzom ITV i CBS News, że "nigdy nie chciał, by tak było" i "chce rodziny, a nie instytucji".

Król Karol III został łagodniej potraktowany w autobiografii Harry'ego, niż William

Według wtajemniczonych w większą ilość fragmentów książki, król Karol III został w niej o wiele lepiej opisany niż William i Kate. Informatorzy cytowani przez "Daily Mail UK" mówią, że choć Karol III jest głęboko zraniony i oszołomiony działaniami Harry'ego, nadal chce utrzymać otwartą linię komunikacji, lecz strzeżoną przed szeroką publicznością.

Sprawa za to wygląda inaczej z Williamem, który po publikacji brata raczej nie będzie chciał wyciągnąć do niego ręki na pojednanie.

Zobacz też:

Harry obwinia księcia Williama i księżną Kate za przebranie się w NAZISTĘ: "Bawiło ich to"

Harry zaatakował Kate. Pojawiły się przecieki jego biografii!

Książę Harry wydał wymowne oświadczenie. Wyjawił, jakie ma plany wobec ojca i brata

Księżna Kate nagle zniknęła z dziećmi. Płyną porażające wieści z Wielkiej Brytanii! Poruszenie w Pałacu!

Meghan Markle wyda wspomnienia. Rodzina królewska już wie, co z tym zrobić

Król Karol III wściekł się na Harry'ego. Planuje zemstę za serial(e) Netflixa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy