Reklama
Reklama

​Kris Jenner w nowej fryzurze. Ładnie?

Kris Jenner zaszalała z nowym wizerunkiem. Zmieniła fryzurę, która była od lat jej znakiem rozpoznawczym. Jak wam się podoba?

Kris Jenner w nowej fryzurze

Kris Jenner (66 l.) od kilkudziesięciu lat nosiła praktycznie tę samą fryzurę. Włosy krótkie z tyłu i nieco dłuższe z przodu z asymetrycznym przedziałkiem stały się jej znakiem rozpoznawczym. Pixie cut, bo tak nazywa się cięcie tego typu, nosiły już modelki w latach 60. Fryzura Leonarda of Mayfaira, który po raz pierwszy zaproponował ją modelce Twiggy, stała się hitem. Potem zakochała się w tym uczesaniu Mia Farrow. 

Kris Jenner nosiła pixie cut przez wiele lat i to na różne sposoby. Raz z pocieniowaną grzywką, opadającą na oczy, innym razem zaczesane do tyłu, a często w lekkim nieładzie. Ta fryzura odejmowała jej lat i dodawała lekkości. 
We wtorek Kris Jenner zaskoczyła swoich fanów. W relacji na Instagramie pokazała przygotowania do imprezy marki kosmetycznej córek Kylie Cosmetics. Kylie, Kendall Jenner postanowiły współpracować. Kris i jej córki spędziły wieczór, podczas którego sławna mama wygłosiła przemówienie do gości. Zaznaczyła w nim, że "nie mogłaby być z nikogo bardziej dumna w całym moim życiu".

Reklama

Ich 66-letnia mama, zwana "mom-manager", postanowiła zadebiutować podczas imprezy w nowej fryzurze. Podczas przygotowań pokazała, jak fryzjerka czeszę jej włosy, opadające do ramion. Kris Jenner jest, jak widać bardzo zadowolona z nowego uczesania. Czy wygląda w nim dobrze? To oczywiście kwestia gustu, a może przyzwyczajenia, jednak my woleliśmy Kris w poprzednim uczesaniu.

Zobacz też:

Kris Jenner wspomina zdradę i rozbicie małżeństwa
Krzysztof Krawczyk: Tak wygląda grób w rocznicę śmierci artysty. Widok zaskakuje

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kris Jenner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy