Reklama

Reklama

Reklama

Kreacje Top of the Top Festival 2022. Różowe szaleństwo owładnęło Operę Leśną

Trzeciego dnia festiwalu Top of the Top, organizowanego przez TVN w sopockiej Operze Leśnej, największym powodzeniem cieszył się róż. Kreacje w tym kolorze wybrały zarówno wokalistki, jak i prowadzące. Od pasteli, po fuksję, na scenie rządził róż. Przyjrzyjmy się z bliska tym niewiarygodnym strojom.

Kreacje Top of the Top Festival 2022

Trzeci dzień festiwalu Top of the Top był zarazem koncertem wspominkowym, podsumowującym 25-lecie istnienia stacji TVN. Pod tym względem odrobinę przypominał czerwcowy festiwal w Opolu, podczas którego swój jubileusz świętowała TVP. 

Skojarzenia mogły budzić wyświetlane na telebimach w Operze Leśnej, archiwalne fragmenty najpopularniejszych programów TVN z niezapomnianym „Nie mów do mnie teraz!”, wypowiedzianym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan w pierwszym sezonie „Azja Express”. 

Reklama

Podobnie, jak w Opolu, nie zabrakło duetów. Za najbardziej oczekiwane od tygodni uchodziły dwa występy: Patrycji Markowskiej z ojcem, liderem zespołu Perfect oraz powracającej po latach żałoby Ewy Bem z Janem Borysewiczem. 

Oczywiście, jak zwykle przy takich okazjach, nie mniejsze zainteresowanie niż występy, budziły  kreacje. Jak się okazało, większość pań, chociaż nie tylko, wybrała róż. Na scenie pojawiły się kreacje utrzymane w pastelowym różu, jasnym odcieniu nude, mieniące się cekinami lub w kolorze soczystej fuksji, jednak niewątpliwie tego dnia na scenie królował róż.

Komu było w nim najbardziej do twarzy?

Zobacz też:

Top of the Top Sopot Festival 2022 w ogniu krytyki. Dostało się Blue Cafe i Margaret. Na tym nie koniec pretensji widzów

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Chylińska z nowym tatuażem, Nykiel jak zebra, Cleo jako kowbojka

Julia Wróblewska znów mierzy się z problemami zdrowotnymi. „Wyszłam do sklepu, musiałam usiąść w połowie drogi"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy