Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kożuchowska oszukała Dwójkę

Ilona Łepkowska, scenarzystka serialu "M jak miłość", skarży się na łamach "Faktu" na Małgosię Kożuchowską (36 l.), która była filarem serialu. Aktorka wystawiła wszystkich do wiatru i przeszła do konkurencji.

Łepkowska opowiada, że jakiś czas temu Gosia poprosiła o kilka tygodni wolnego, tłumacząc się przemęczeniem. Scenarzyści wprowadzili więc do fabuły serialu zmiany, które pozwoliły aktorce zniknąć z planu.

Reklama

Okazało się, że urlop był potrzebny Kożuchowskiej do... pracy na planie innej produkcji - polsatowskiego serialu "Tylko miłość".

"Byłam przekonana, że chce wolne, bo jest zmęczona, a nie po to aby pracować na innym planie. I o to mam do Gosi żal" - żali się Łepkowska.

"Żałuję również, że w serialu o podobnym tytule będzie występować aktorka, która była filarem u nas. Ta sytuacja nie jest mi na rękę. Tym bardziej, że nowy serial jest już firmowany nazwiskiem Małgosi."

Okazuje się, że Kożuchowska ma nosa do interesów. Jesteśmy ciekawi, ile pieniędzy zaproponowano jej w nowym miejscu pracy - różnica z pewnością jest spora.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama