Reklama
Reklama

Kornelia i Marek ze "Ślubu..." mają powód do świętowania. Właśnie się pochwalili

Kornelia i Marek zdobyli popularność dzięki udziałowi w 9. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mogą mówić o wyjątkowym szczęściu, bowiem okazało się, że eksperci dopasowali ich wprost idealnie. Bohaterowie show błyskawicznie złapali nić porozumienia i świetnie bawili się w swoim towarzystwie. Od ślubu minął już rok, a zakochani pochwalili się właśnie, że mają powód do świętowania.

Kornelia i Marek wzięli "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Kornelia i Marek to jedna z najlepiej zgranych par, które powstały dzięki kontrowersyjnemu show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Format od samego początku wywołuje w telewidzach wiele emocji, bowiem jego główne założenie jest mocno dyskusyjne. Wiele osób wątpiło w to, że poznanie swojej drugiej połówki - w dodatku dobranej przez ekspertów - w dniu ślubu, może mieć szczęśliwe zakończenie.

Na przestrzeni wszystkich edycji okazało się, że można znaleźć miłość także w telewizji. Idealnym przykładem na to są Anita i Adrian z trzeciej edycji, którzy doczekali się razem dwójki dzieci, czy Agnieszka i Wojtek z czwartego sezonu, którzy wychowują wspólnie córeczkę. Laura i Karol byli uczestnikami piątej edycji, jednak zostali dopasowani do innych partnerów. Finalnie każde z nich się rozwiodło, a potem wzięli ślub ze sobą. Także Aneta i Robert stworzyli rodzinę dzięki programowi, oni z kolei trafili na siebie w szóstej edycji, a teraz wychowują razem córkę i syna.

Reklama

Do tego grona dołączyli także Kornela i Marek z dziewiątej edycji "ŚOPW", którzy mają właśnie wyjątkową okazję do świętowania.

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dzielą się swoją radością z fanami

Kornelia i Marek już od pierwszych odcinków programu cieszą się dużą sympatią internautów. Bohaterowie miłosnego show aktywnie prowadzą swoje konta w mediach społecznościowych i dbają o dobre relacje z fanami. Ostatnio na instagramowym profilu Kornelii pojawiło się urocze zdjęcie. Okazuje się, że małżonkowie chcieli się pochwalić czymś specjalnym.

"Spóźniona podróż z okazji pierwszej rocznicy znajomości i ślubu" - napisała kobieta pod fotografią przedstawiającą ją samą oraz Marka pozujących na tle plaży.

Czujni internauci postanowili dopytać, gdzie dokładnie zostało zrobione to zdjęcie:

"Malta? Tylko nie wsiadaj do samochodu" -  napisała jedna z fanek, mając zapewne na myśli problemy Marka z prowadzeniem samochodu, które mogliśmy zobaczyć w programie.

"Akurat tutaj ruch prawostronny, więc lusterka będą całe" - odparował Marek udowadniając, że nie tylko ma poczucie humoru, ale również dystans do siebie. Godne pozazdroszczenia?

Zobacz także:

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego..." przekazała fatalne wieści. Tak źle to jeszcze nie było

Kornelia ze "Ślubu..." odniosła się do plotek. Przerwała milczenie ws. ciąży

Marek ze "Ślubu od pierwszego..." zrobił niespodziankę żonie. W sieci zawrzało

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy