Reklama
Reklama

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie to ujawnili

Laura i Karol zdobyli popularność dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Byli "największą wpadką" tego programu, bo ich związki okazały się kompletną klapą. Dość szybko para naprawiła pomyłkę ekspertów i zbudowała relację, której kibicowali widzowie. Teraz Laura i Karol zrobili kolejny krok!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pamiętacie Laurę i Karola?

Laura Wielich i Karol Maciesz poznali się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oboje wzięli udział w piątej edycji programu. Co ciekawe eksperci nie dobrali ich w parę. Laura poślubiła wtedy Macieja Książka, a Karol Igę Śmiechowicz. Ich małżeństwa stworzone na potrzeby programu nie były udane i zakończyły się rozwodami. Po programie postanowili dać sobie szansę.

Jakiś czas po zakończeniu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wyszło na jaw, że Karol i Laura się spotykają. To mężczyzna zainicjował tę relację, pisząc do Laury, która bardzo mu się spodobała. 

Reklama

Para chętnie publikowała swoje wspólne zdjęcia. Kilka razy odwiedzili też studio TVN, ale nie chcieli zdradzać swoich planów na przyszłość. Zapytani przez internautów, czy myślą o ślubie nie zdradzili ani słowem, że są w trakcie przygotowań.

Fani zaczęli coś podejrzewać, kiedy na profilu Laury ukazała się fotografia z tzw. Makijażem próbnym, ale ukochana Karola nadal milczała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura i Karol już po śłubie

Na początku października na instagramowym profilu Karola ukazało się zdjęcie młodej pary.

"Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie", "Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie" - czytamy w opisie.

Okazuje się, że Karol Maciesz i Laura Wielich wzięli ślub 30 września o godzinie 14. Ceremonia odbyła się w Gliwicach. 

Pomponik młodej parze życzy wszystkiego najlepszego!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowa edycja

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od połowy września znowu jest na ekranach. Po klapach poprzednich sezonów program przeszedł spory lifting. Nowe ekspertki wybrały do programu szóstkę bohaterów, których połączono w pary. Nowe związki tworzą Kornelia i Marek, Magdalena i Krzysztof oraz Kinga i Marcin. Zdaniem widzów najmniejsze szanse na zbudowanie trwałej relacji ma ostatnia z par.

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga strzeliła focha na Karola i Laurę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol i Laura wzięli ślub?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" . Karol i Laura się zaręczyli!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Maciesz | Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy