Reklama
Reklama

Kolejny sensacyjny powrót byłej gwiazdy TVP. Stacja pokłada w niej ogromne nadzieje

Po tym jak po wielu latach przerwy na antenę TVP powróciły takie gwiazdy jak Katarzyna Dowbor, Maciej Orłoś i Beata Tadla, przyszedł czas na kolejną dziennikarkę, która przez ostatnie osiem lat omijała studio przy Woronicza szerokim łukiem. Czy stanie się ona nową twarzą zmodernizowanej Telewizji Polskiej?

Paulina Chylewska przez dwie dekady pracowała w TVP

Paulina Chylewska swoją przygodę z Telewizją Polską zaczęła w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Początkowo można było oglądać ją w młodzieżowym programie "Rower Błażeja", porannym cyklu Dwójki "Kawa czy herbata", a także formacie "Dzień Dobry Polsko".

Z czasem dziennikarka zaczęła zajmować się tematyką sportową. Ku zaskoczeniu widzów, po dwudziestu latach pracy na Woronicza, prezenterka nieoczekiwanie zakończyła swoją współpracę ze stacją.

Reklama

O kulisach odejścia z TVP Paulina Chylewska opowiedziała w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem w programie "W cieniu sportu".

"Dostałam bardzo dobrą propozycję, a też nie ukrywam, że to, co działo się wtedy w Telewizji Polskiej, zaczęło mnie uwierać" - wyjaśniła

"Nie chciałam występować na antenie po Danucie Holeckiej" - dodała bezpardonowo.

Paulina Chylewska wróci do Telewizji Polskiej?


Po rozstaniu z TVP była prowadząca "Rower Błażeja" związała się z Polsatem, gdzie prowadziła studio Ligi Mistrzów i wzięła udział w jednym z najpopularniejszych programów stacji, czyli "Tańcu z gwiazdami".

Teraz okazuje się, że Paulina Chylewska ma zamiar... wrócić do pracy na Woronicza. Już jakiś czas temu zapowiadała, że z dużym zainteresowaniem patrzy na to, co dzieje się obecnie w mediach publicznych.

"Spędziłam tam ponad 20 lat. Ciężko nie mieć sentymentu. Z dużą uwagą obserwuję, co się tam dzieje. Zastanawiam się, jak to się dalej potoczy i połączy, ile będzie starego, ile nowego (...)" - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Teraz jest już pewne, że słynna dziennikarka niebawem znów pojawi się na antenie TVP.

Paulina Chylewska będzie "nową Grażyną Torbicką"?

Jakby tego było mało, wiele wskazuje na to, że stacja pokłada w niej wielkie nadzieje i ma wobec swojej byłej gwiazdy odważne plany.

"Paulina będzie gospodynią festiwalu w Opolu. Poprowadzi też dwie duże imprezy sportowe, ale na tym nie koniec. Pojawi się też w popularnym programie rozrywkowym, w którym dojdzie do zmiany prowadzących" - przekazał informator Plejady.

Możliwe, że nowy zarząd stacji będzie starał się wykreować Paulinę Chylewską na prawdziwą gwiazdę "odświeżonej" Telewizji Polskiej.

"Ma być jedną z największych gwiazd nowej TVP, chcą zrobić z niej drugą Grażynę Trobicką" - czytamy na stronach serwisu.

Czy 45-latka podoła presji i znów zdobędzie sympatię widzów?

Zobacz też:

Tomasz Sakiewicz i Danuta Holecka dokazują do zdjęcia. Fotografia obiegła internet

Wielkie poruszenie u Grażyny Torbickiej. Wrzuciła wideo i się zaczęło. Lawina komentarzy

Kolejny wielki powrót do TVP. Maja Ostaszewska wystąpiła w "Hali odlotów"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Chylewska | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy