Reklama
Reklama

Kolejne zmiany w "Dzień Dobry TVN". Czystki to był dopiero początek

"Dzień Dobry TVN", po głośnych zwolnieniach, nazywanych przez wielu "czystkami", wchodzi w nową erę pełną zmian i nowości. Czy odświeżona formuła spodoba się widzom?

Zmiany w składzie prowadzących DD TVN

Program "Dzień Dobry TVN" pożegnał trzech ze swoich dotychczasowych prowadzących, którzy równocześnie znikają w ogóle z TVN-owskich anten: Annę Kalczyńską, Andrzeja Sołtysika oraz Małgorzatę Ohme. 

Agnieszka Woźniak-Starak Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczną pracę w innych projektach stacji TVN. Natomiast Filip Chajzer pozostaje nadal związany z redakcją "DD TVN".

Reklama

Powrót dawnych formatów i wprowadzenie nowych: Podróże, zdrowie i bezpieczeństwo

Agata Młynarska i Michał Cessanis wracają z ulubionymi przez widzów cyklami. Widzowie będą mogli wyruszyć w niezwykłą podróż z Nataszą Caban, która w programie "Motocyklem dookoła świata z Nataszą Caban" przemierzy aż 62 kraje. Kolejny cykl, "Polaków z Karaibów" pozwoli poznać historię rodaków mieszkających na egzotycznych Wyspach Karaibskich.

Nie zabraknie również tematów związanych ze zdrowiem. Cykle takie jak "Prawda i mity o byciu fit" czy "Bez tabu o zdrowiu" przyniosą odpowiedzi na najbardziej palące pytania widzów dotyczące zdrowego stylu życia oraz wyzwań zdrowotnych. 

Nowa seria "Bezpieczeństwo w sieci" będzie służyła jako przewodnik po trudnych wodach internetu, ostrzegając przed zagrożeniami oraz doradzając, jak chronić swoje dane.

Nowe godziny emisji i zmiany w studiu

Zmiany obejmują również godziny emisji programu - od września "Dzień Dobry TVN" będzie zaczynać się o godz. 7.45. Widzowie zobaczą zupełnie odświeżone studio programu oraz nową czołówkę. Wprowadzone zostaną również wejścia newsowe przygotowywane przez dziennikarzy TVN24.

Poranki w nowej odsłonie

W nowym sezonie, widzowie zobaczą nie tylko nowe twarze, ale również świeże formaty, takie jak "Dzieci nie ryby", który przybliży problemy edukacyjne z perspektywy najmłodszych czy "Pełna chata", prezentujący codzienne życie wielodzietnej rodziny Clarke’ów.

Zobacz też:

Filip Chajzer zniknął z ekranów i jest pod opieką specjalistów. Teraz prosi o pilną pomoc

Woźniak-Starak po niebezpiecznej sytuacji rozważa powrót na Mazury. Niepokojące wyznanie dziennikarki

Dorota Wellman wywołała poruszenie w "Dzień Dobry TVN". Nagle zaczęła mówić o... zdradzie Prokopa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy