Reklama

Reklama

Reklama

Kłótnie w domu Adamczyka. Polski problem dopadł go nawet w USA

Piotr Adamczyk (50 l.) nie może się uporać z poważnym dylematem. Aktor spełnia za oceanem swój „amercian dream”, ale niestety w Polsce pewne sprawy wciąż czekają na rozwiązanie. Kwestia nieruchomości mocno poróżniła go z żoną, Karoliną Szymczak. Czy w końcu znajdą wspólny język?

Piotr Adamczyk: kariera w USA

Piotr Adamczyk ponad rok temu otrzymał propozycję, która nadała jego karierze zupełnie nowy bieg. Rola w uwielbianym przez Amerykanów serialu Marvela odmieniła jego życie. 50-latek zaczął dostawać coraz bardziej interesujące oferty współpracy i stało się jasne, że będzie musiał zadomowić się w USA. Wkrótce za ocean wybrała się również jego żona, Karolina Szymczak. Para doskonale odnajduje się w amerykańskich realiach. Niestety gnębią ich pewne niezamknięte sprawy z Polski. Z ich powodu wciąż nie mogą spać spokojnie. 

Reklama

Mogłoby się wydawać, że "od przybytku głowa nie boli" i posiadanie wielkich nieruchomości to powód do radości. Niestety nie zawsze tak jest. Przed kilkoma laty Piotr Adamczyk nabył imponujących rozmiarów działkę w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Aktor wybudował na niej 170-metrowy, parterowy dom. Piękna willa, otoczona zewsząd lasem i ogromnymi ogrodami miała być jego oazą spokoju. Piotr Adamczyk i jego żona uwielbiali spędzać czas w tym urokliwym miejscu i rozkoszować się ciszą z dala od zgiełku stolicy.

Dla Piotra Adamczyka dom pod Warszawą był spełnieniem marzeń. Chętnie zapraszał do niego swoją mamę, która relaksowała się na łonie natury. Niestety koleje życia sprawiły, że Piotr Adamczyk opuścił Polskę i osiadł w USA. Nad Wisłę wraca bardzo sporadycznie, a dom stoi pusty. Teraz przysparza samych zmartwień.

Kłótnie w domu Adamczyka

Piotr Adamczyk i jego żona najprawdopodobniej parę lat temu nie spodziewali się, że życie zaprowadzi ich do USA. Dom w okolicach Grodziska Mazowskieckiego miał być ich miejscem na Ziemi. Dziś stanowi nie lada problem. Na domiar złego stał się dla małżonków źródłem nieustających kłótni. Karolina Szymczak chciałaby, aby nieruchomość przynosiła zyski. Ma pomysł, aby ją wynajmować. Piotr Adamczyk nie chce o tym słyszeć. Aktor wolałby pozbyć się willi.

Zbyt duża ilość obowiązków sprawia, że para nie ma czasu, aby zająć się domem w Polsce. Różnica zdań coraz bardziej dzieli małżonków pomimo tego, że posiadłość znajduje się tysiące kilometrów od ich obecnego miejsca zamieszkania. Czy w końcu uda im się znaleźć kompromis? 

Zobacz też:

Kinga Rusin ostro odpowiada Ogórek: "Chorągiewka zeszmaconej..."

Małgorzata Rozenek-Majdan ma braki? Próby do "Dzień Dobry TVN" już za nią

Ed Sheeran zaliczył wpadkę w Warszawie. Piosenkarz musiał się tłumaczyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy