Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Adamczyk w kolejnym amerykańskim serialu. "Cieszę się jak dziecko"

Polscy widzowie już niedługo będą mogli zobaczyć kolejną amerykańską produkcję, w której zagrał Piotr Adamczyk. Amerykańska kariera polskiego aktora nabiera rumieńców. Po "Hawkeye" przyszedł czas na "Night Sky".

Piotr Adamczyk w kolejnym amerykańskim serialu

Kiedy Piotr Adamczyk (49 l.) przed kilkoma miesiącami pochwalił się, że zagrał w produkcji Marvela "Hawkeye" widzowie byli zachwyceni. Tym bardziej że serial zdobył uznanie krytyki i był nominowany do kilku nagród, a Adamczyk oficjalnie dołączył do Marvel Cinematic Universe. Mimo że rodzimi fani uznali to za duży sukces. Adamczyk z wrodzoną sobie skromnością mówił o roli w "Hawkeye":

Okazało się, że to nie koniec sukcesów ulubionego aktora Polaków. Piotr Adamczyk pojawił się w produkcji Sony Pictures Television "For All Mankind". A teraz przyszła kolej na "Night Sky" wyprodukowany przez Amazon Studios. Premiera serialu planowana jest na 20 maja na Amazon Prime Video.

Reklama

"Night Sky". Kogo zagrał Piotr Adamczyk?

"Night Sky" to serial fantasy. Opowiada o losach emerytowanych małżonków Franka i Irene. Para na swoim podwórzu odkryła portal/komnatę, która prowadzi na opuszczoną, obcą planetę. Małżonkom wydaje się, że informację o tym miejscu trzymają w tajemnicy. Niestety wszystko się zmienia, gdy poznają tajemniczego mężczyznę - Jude’a, który jest bardzo dociekliwy.W rolę Franka i Irene wcielili się tak znani hollywoodzcy aktorzy jak  Sissy Spacek i J.K. Simmons. Jude'a zagrał Chai Hansen. W tym doborowym towarzystwie zobaczymy Piotra Adamczyka.Aktor jest niezwykle dumny z faktu, że zagrał w "Night Sky". Na swoim Instagramie pochwalił się:


Przypomnijmy, że Piotra Adamczyka równocześnie można oglądać w serialu telewizji Polsat "Kowalscy kontra Kowalscy", który cieszy się sporym powodzeniem. 

Najnowsze odcinki serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" można oglądać już teraz TUTAJ na PolsatGo!

Zobacz też:

Afera podsłuchowa Cichopek: Kto nagrał jej rozmowy? Detektyw Rutkowski ma trop

Kasia Cichopek po głośnym wywiadzie Hakiela szaleje w Krakowie! Nie jest sama...

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy