Reklama
Reklama

​Klaudia Halejcio kupiła choinkę. Nie za wcześnie?

Klaudia Halejcio (31 l.) do swojego ogromnego domu potrzebowała naprawdę okazałej choinki. Mniejsze drzewko zginęłoby w przepastnym holu. Na szczęście udało jej się trafić z rozmiarem.

Kończący się właśnie rok był przełomowy w życiu Klaudii Halejcio. Aktorka na początku czerwca została mamą i całe szczęście, bo gotowość do macierzyństwa zgłaszała już od pewnego czasu, chociaż głównie w kolorowych magazynach. Kłopot polegał jednak na znalezieniu odpowiedniego ojca dla wymarzonego dziecka. 

Niestety, związek z Tomkiem Barańskim okazał się wyglądać dobrze tylko na zdjęciach i ostatecznie zakończył się w 2016 roku. Aktorka nie wytrzymała długo jako singielka. Zaledwie pół roku po rozstaniu wybrała się do Hiszpanii z nowym chłopakiem, jednak kiedy w jej życiu pojawił się mężczyzna, z którym nie tylko zakochali się w sobie wzajemnie, lecz także w willi wartej 9 milionów złotych, stało się jasne, że to coś poważnego. 

Oboje sprzedali swoje dotychczasowe mieszkania i zainwestowali w ogromny dom, który miejscami przypomina bardziej hol recepcyjny hotelu w Tunezji niż przytulne gniazdko trzyosobowej rodziny. Na szczęście Halejcio jest zachwycona luksusową posiadłością, która stała się główną bohaterką jej profilu na Instagramie. 

Reklama

Klaudia Halejcio chwali się choinka

Ostatnio aktorka postanowiła pokazać willę w odświętnym wydaniu. To zaledwie początek, bo na razie ma tylko choinkę. Wiadomo, że przy takim metrażu drzewko musi mieć rozmiar porównywalny do choinek na pasterkach w katedrze. Mniejsze przepadłoby w ogromnej, wymarmurowanej przestrzeni. Na szczęście Klaudii udało się takie znaleźć i zaprezentowała choinkę, jeszcze w stanie surowym, na Instagramie: 

Na podstawie zdjęcia trudno jednoznacznie stwierdzić, czy choinka jest prawdziwa, czy sztuczna. W obu przypadkach sprawia wrażenie kosztownej, a jeśli jest prawdziwa, to miejmy nadzieję, że nie opadnie do świąt. 


Zobacz też: 

Wypadek samolotu na Okęciu. Na pokładzie była Roxie Węgiel

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na ściance

Premier Morawiecki zapowiedział nowe obostrzenia na święta

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama