Reklama
Reklama

Kinga Zapadka o operacji piersi! Rozciąganie skóry niesamowicie bolało

Kinga Zapadka, partnerka Roberta Kochanka, przeszła operację biustu. Miała wtedy zaledwie 24 lata. W końcu odważyła się opowiedzieć o tym, jak wyglądało leczenie.

Kinga Zapadka wystąpiła w reality "40 kontra 20". Razem z innymi kobietami walczyła o względy Roberta Kochanka. Ostatecznie to ona wygrała i związała się z tancerzem. Mimo różnicy wieku, dzieli ich 18 lat, para świetnie się dogaduje, a uczucie, które pojawiło się w trakcie programu, nadal kwitnie. 

Celebrytka korzysta ze swoich pięciu minut sławy i dba o rozwój mediów społecznościowych. Idzie jej całkiem dobrze, bo na Instagramie śledzi ją już ponad 70 tysięcy osób. Publikuje na nim zdjęcia i filmiki z Kochankiem oraz swoje pozowane fotografie.

Partnerka Roberta Kochanka przeszła operację piersi

Reklama

Tym razem Zapadka postanowiła opowiedzieć o swoich piersiach. Rok temu poddała się operacji ich powiększenia. Wyznała, że jej biust jest teraz piękny i cieszy się, że wybrała właśnie taki rozmiar i profil. 

Jednak, jak to mówią, by być piękną, trzeba cierpieć. I tak też było z partnerką Kochanka. Przyznała, że jej przypadek był wyjątkowy. Miała bardzo mało tkanki tłuszczowej, więc rozciąganie skóry powodowało niesamowity ból. 

Ostatecznie celebrytka jest bardzo szczęśliwa i zadowolona z efektu operacji. Mówi, że nie miała wcześniej kompleksów, po prostu natura obdarzyła ją bardzo małymi piersiami, dlatego zdecydowała się to zmienić. 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Produkcja nie znosi Sylwii Bomby, bo gwiazdorzy? Uczestniczka zabrała głos

Oliwia Bieniuk skarży się na kontuzję! Co z dalszym udziałem w programie?

Meghan Markle i Książę Harry ukryli to w Nowym Jorku!

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Zapadka | Robert Kochanek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy