Reklama

Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk skarży się na kontuzję! Co z dalszym udziałem w programie?

Oliwia Bieniuk podczas próby do najbliższego odcinka "Tańca z Gwiazdami" zdradziła nam, że zmaga się z kontuzją. Uciążliwy ból towarzyszy jej zwłaszcza podczas konkretnych figur tanecznych. Co z dalszym udziałem gwiazdy w programie? Znamy szczegóły!

Taniec z Gwiazdami: kontuzje uczestników

W tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" wiele osób skarży się na poważne kontuzje. Sylwia Bomba zmaga się z ogromnym bólem z powodu pękniętych przy podnoszeniu dwóch żeber. Początkowo myślała, że to tylko jedno żebro, ale lekarz niestety wyprowadził ją z błędu.

Fizjoterapeuta powiedział, że jest to najbardziej dokuczliwy ból ze wszystkich kontuzji. Teraz gwiazda musi czekać, aż wszystko się zrośnie, jednak nie przewiduje rezygnacji z programu.

Izabela Małysz z kolei trafiła do szpitala, otrzymując silne leki przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Przyczyną były ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe.

Reklama

Chociaż uczestniczka zmagała się z okropnym bólem, przyznała, że zna ograniczenia swojego ciała w tym wieku i nie zrezygnowała z udziału w tanecznym show Polsatu.

Oliwia Bieniuk skarży się na kontuzję

Kontuzje nie omijają nawet najmłodszych uczestników "Tańca z Gwiazdami". Oliwia Bieniuk wyznała podczas treningu do najnowszego odcinka, że mocno nadciągnęła sobie mięsień uda. Jej partner Michał Bartkiewicz ocenił, że prawdopodobnie jest to tzw. przywodziciel.

Zwłaszcza, kiedy podczas tańca trzeba zbierać nogi "do siebie", ponieważ właśnie przywodziciele są odpowiedzialne za ten ruch. Jest bardzo uciążliwe zarówno w trakcie prób, jak i występów na żywo.

Kto zawinił w tej sytuacji?

Co prawda trochę jej to pomogło, ale uciążliwy ból pozostał. Oliwia Bieniuk ma jednak wiele szczęścia, ponieważ od początku trwania programu nie doświadczyła żadnego poważniejszego uszczerbku na zdrowiu.

Doskwierał jej jedynie ból w żebrach, a także w stopach (po pierwszym odcinku), ale była to kwestia butów tanecznych, do których nie była jeszcze wtedy przyzwyczajona.

Życzymy dużo zdrowia i powodzenia w dzisiejszym odcinku z bratem, Szymonem!

Nowe odcinki programu obejrzysz na PolsatGo, kiedy tylko chcesz

***

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Adam Małysz wspiera żonę po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami": Dla mnie jest ona zwyciężczynią

Kamila z "Rolnik szuka żony" oszukała wszystkich? W sieci burza

Daphne Joy zachwyca w bikini. Co za ciało!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Michał Bartkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy