Reklama
Reklama

Kinga Rusin wygląda jak nastolatka. Pokazała się w bikini

52-letnia Kinga Rusin pod najnowszą fotografią z wakacji, przyznała, że nie dość, że czuje się jak nastolatka, to jest bardzo szczęśliwa. Napisała również, że być może niebawem zobaczymy ją na ekranie. W jakiej roli? Jeszcze nie wiadomo, ale już posypały się komentarze poparciem jej decyzji!

"W mediach duży ruch... Dostałam ostatnio kilka telewizyjnych i streamingowych propozycji. To bardzo miłe. Mam o czym myśleć, ale trudno byłoby zrezygnować z pełnej wolności i smakowania świata. PS. À propos zdjęcia, nie wiem jak Marek to robi, ale przy nim czuję się jak nastolatka" - napisała Kinga Rusin.

Jak widać, nie tylko się czuje, ale wygląda jak nastolatka. Fani prezenterki są wniebowzięci: "Powinna Pani wrócić. Brakuje w mediach kobiet, które nie są jak Barbie (zewnętrznie i wewnętrznie). Świetnie sprawdziłaby się Pani w programie, w którym jeździłaby Pani po świecie pokazując magię przyrody i ekologiczne rozwiązania.", "Świetny fotograf i piękna modelka", "Kingo czujesz życie wszystkimi zmysłami i to jest piękne. Wyglądasz baaardzo młodo, ale sama wiesz, że wiek to tylko cyfra a najważniejsze jak sami się czujemy...Pięknie zazdroszczę", "Nastolatka!" - czytamy.

Reklama

Kinga Rusin w bikini

Czas podsumowań ubiegłego roku nastąpił także u Kingi Rusin. 52-letnia dziennikarka swoimi przemyśleniami podzieliła się na Instagramie. Zachęciła obserwujących do tego, by cieszyli się życiem. 

Sama przyznała, że również ona miała gorsze momenty, jednak stara się dostrzegać w każdym dniu to, co najlepsze: "Niech żyje bal! Łapmy każdy dzień! Miałam w życiu trudne momenty i nie były to tylko krótkie epizody. W porównaniu z tym, te ostatnie trzy miesiące o kulach nie jawią się jakąś wielką tragedią. Niemniej jednak doceniam, teraz jeszcze bardziej, każdy dzień w zdrowiu i każdą chwilę w szczęściu i radości."

Na samym końcu zwróciła się do swoich obserwujących. Przekazała im, aby tak jak ona korzystali z każdego dnia. Ma nadzieję, że rok 2024 będzie dla wszystkich bogaty w piękne chwile:"Rozkoszujmy się tym! Smakujmy życie! Jutra może przecież nie być... Oby 2024 dał nam i Wam jak najwięcej pięknych dni!"

Kinga Rusin podróżniczka

Kinga Rusin uwielbia podróże. Zdjęcia z egzotycznych wyjazdów udostępnia zawsze na swoim Instagramie. Obecnie przebywa w Meksyku i wszystko wskazuje na to, że spędziła tam sylwestra. "Na początek noworoczne szaleństwo w dżungli, nad brzegiem Morza Karaibskiego, czyli coś, co uwielbiamy i co od kilku lat jest stałym punktem naszego "programu"."- napisała. Wcześniej, wraz ze swoim wybrankiem odwiedziła Hawaje. Teraz dodała kilka zdjęć z plaży.

Podoba się Wam w takim wydaniu?

Zobacz także: 

Rusin wybrała się na imprezę świąteczną. Pod sukienką udało jej się coś ukryć

To jednak nie były tylko plotki o Rusin i Kujawie. Kinga oficjalnie potwierdziła

Kinga Rusin zamieściła tajemniczy wpis. Planuje powrót po 30 latach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy