Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kayah znów zakochana!

Przez chwilę zwątpiła, czy jeszcze kiedykolwiek przydarzy się jej miłość. Dziś Kayah (49 l.) znów jest radosna i pełna nadziei

Osoby z otoczenia Kayah zauważyły, że od pewnego czasu gwiazda promienieje. Przeszła na dietę, zaczęła biegać, po zakupy do pobliskich sklepów jeździ na rowerze.

Reklama

Za te zmiany odpowiedzialny jest... nowy mężczyzna! 

"To początek związku, ale widać, że bardzo ją wzięło" – mówi „Dobremu Tygodniowi” znajoma gwiazdy. 

Kiedy redaktorzy tygodnika zapytali Kayah, kim jest jej nowa miłość, nie chciała zdradzić zbyt wiele. 

"Nie ujawnię. Tym razem już na pewno" – odpowiedziała z uśmiechem.

Nic dziwnego, że nie chce się afiszować z nową miłością. Ostatnia relacja wiele ją kosztowała. Blisko 5-letni związek z senegalskim muzykiem Pako Sarrem (44) był bardzo burzliwy.

Kłócili się, rozchodzili, wracali do siebie, wreszcie rozstali na dobre. 

"Czuła się wykorzystywana przez Pako, stłamszona. Często wieczorami nie było go w domu, imprezował, widywano go z innymi kobietami. Kiedy po koncercie siedziała sama w pokoju hotelowym i stęskniona dzwoniła do niego, nie odbierał telefonu" – opowiada znajoma piosenkarki.

Do problemów uczuciowych doszły poważne kłopoty zdrowotne.

U gwiazdy stwierdzono przepuklinę kręgosłupa. Silny ból uniemożliwiał jej normalne życie. Przybrała na wadze i źle się ze sobą czuła. Dopiero kiedy zerwała toksyczną relację, zaczęła bardziej o siebie dbać. 

"Wiele razy w życiu wydawało mi się, że już się nie podniosę. Ale kobiety są silne, odradzają się jak feniks z popiołów" – mówi z przekonaniem.

Dowiedz się więcej na temat: Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje