Reklama

Reklama

Reklama

Katie Price o zdradzie męża: Uprawiali seks nawet wtedy, gdy ja rodziłam syna!

Katie Price (36 l.) oczekuje swojego piątego dziecka. Wszystko wskazuje jednak na to, że wychowywać będzie je sama.

Brytyjska celebrytka odkryła niedawno, że jej mąż Kieran Hayler (27 l.), z którym ma już rocznego syna Jetta, zdradzał ją z jej najlepszymi przyjaciółkami, m.in. Jane Pountney!

To szokujące odkrycie doprowadziło modelkę do decyzji o rozwodzie. Co ciekawe, mężczyzna opowiedział już jednemu z brytyjskich brukowców o "ryzykownym" seksie w samochodzie.

Teraz swoją wersję postanowiła przybliżyć sama Katie. Jak mówi, gdy nakryła kochanków na plaży, złość była w niej tak duża, że nie panowała nad nerwami...

Reklama

"To było silniejsze ode mnie! Poczułam, że ogarnia mnie furia i zdolna jestem do wszystkiego. Traf chciał, że przyłapałam ich na plaży, gdy tulili się do siebie i całowali. Myśleli, że przyjadę do nich dzień później, a ja zrobiłam im niespodziankę.

Nie mogłam się powstrzymać, wytargałam Jane za włosy, użyłam nawet pięści, waliłam ją na oślep po twarzy, co skończyło się ukruszeniem jej zęba, górnej jedynki i naruszeniem drugiego".

Najbardziej zabolało ją jednak to, że Pountney nie wykazała skruchy i brnęła w wymyśloną przez siebie historię...

"Jane zamiast mnie przeprosić, że się wygłupiła, że mu uległa, czy coś w tym rodzaju, próbowała kłamać, że to nie to, o czym myślę, że miałam tylko przywidzenia. Wtedy właśnie zobaczyłam mgłę przed oczami, wpadłam w szał i... niewiele już z tego pamiętam.

Później Kieran przyznał się do wszystkiego. Oni sypiali ze sobą już od roku. Uprawiali seks nawet wtedy, gdy ja rodziłam syna, i to w moim łóżku! Po tym wszystkim czuję się jak słoń - mam twardą skórę, więcej zmarszczek, płaski tyłek i - jak mówią o słoniach - nie potrafię zapomnieć...".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katie Price

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy