Reklama
Reklama

Kate Middleton i Meghan Markle boją się wspólnych spotkań! Wszystko przez konflikt ich mężów!

Kate Middleton zabrała głos w sprawie Meghan Markle. Niebywałe, jak wspomina spotkanie z żoną Harry'ego w trakcie obrzędów żałobnych mających na celu uczczenie pamięci po zmarłej królowej Elżbiecie II. Padły mocne słowa!

Meghan i Harry odseparowali się od rodziny. Całkowicie stracili kontakt z Williamem?

Książę Harry i Meghan Markle od dłuższego czasu omawiają na forum publicznym swój konflikt z resztą rodziny królewskiej. Nieprzychylnie przedstawiają m.in. relację z królem Karolem III, ale także z bratem księcia Sussexu - księciem Williamem i jego żoną Kate Middleton.

Pod koniec marca Harry nieoczekiwanie pojawił się w Wielkiej Brytanii, gdzie przyjechał w ważnej sprawie. Rudowłosy arystokrata chciał spotkać się z ojcem, jednak Karol III nie znalazł dla niego czasu. Książę wziął udział w przesłuchaniach w sprawie wytoczonej przeciwko wydawcy jednego z najpopularniejszych tabloidów na Wyspach - Associated Newspapers. Brytyjczyków zbulwersował fakt, że w trakcie przesłuchań do sprawy o zniesławienie Harry uderzył nie tylko w dziennikarzy, ale także w... pozostałych członków rodziny królewskiej.

Reklama

Okazuje się, że nie tylko między braćmi panują napięte stosunki.

Kate Middleton źle wspomina spotkanie z Meghan na pogrzebie Elżbiety II?

Robert Jobson, królewski korespondent, napisał w swojej nowej książce "Nasz król", że księżna czuła się nieswojo z powodu "złych emocji", które wkradły się w relacje małżeństw.

"Przyznała się później starszemu członkowi rodziny królewskiej, że wspólny spacer był jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek musiała zrobić" - przekazał Jobson dla "Daily Mail".

Stan niepewności, o którym wspomniała Kate udzielił się też jej szwagierce, która przez cały spacer kurczowo trzymała się męża za rękę i ledwie była w stanie uśmiechnąć się do zgromadzonych wokół ludzi. "Nie ma wątpliwości, że była przerażona" - tłumaczy dr Lillian Glass.

Trudno ocenić, czy konflikt braci, który dokładnie opisał w swoich pamiętnikach książę Harry można jeszcze rozwiązać pokojowo. Nie sposób też stwierdzić, czy napięte stosunki panujące między braćmi i ich małżonkami nie zaognią się podczas zbliżającej się wielkimi krokami koronacji Karola III, która odbędzie się na początku maja.

Zobacz też:

Kate i William podjęli decyzję w sprawie George’a. Książę pojawi się na koronacji?

Księżna Kate wściekła na Williama? Chce mocniejszej odpowiedzi na ataki Harry'ego 

Książę Harry pokazuje majętność na każdym kroku. Jego nowe wdzianko zwróciło uwagę!

Harry powinien być z Kate Middleton? Była kochanka księcia Catherine Ommanney zaskoczyła wyznaniem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy