Reklama
Reklama

Katarzyna Zielińska rozpacza po śmierci ukochanej mamy

Katarzyna Zielińska 29 sierpnia obchodziła 42. urodziny. Tego dnia zabrakło telefonu od bardzo ważnej dla niej osoby. „Cholernie to trudne” – wyznała aktorka.

Katarzyna Zielińska w lipcu straciła mamę. Na śmierć ukochanej osoby nigdy nie jest się przygotowanym, jednak gdy następuje ona po długiej chorobie, to przynajmniej jest czas na oswojenie tego, co nieuchronne. Mama Katarzyny odeszła nagle, pozostawiając wyrwę w jej sercu. Zielińska wylała wtedy rozpacz na Instagramie. Aż serce się krajało, gdy czytało się jej poruszające wyznanie miłości pod adresem zmarłej mamy:

Smutne urodziny Katarzyny Zielińskiej

Chociaż od tamtej tragedii minęło już kilka tygodni, Zielińska nie pogodziła się z tym, co się stało. Urodziny, które obchodziła 29 sierpnia jeszcze dodatkowo przytłoczyły ją dojmującym poczuciem straty. Tego dnia, po raz pierwszy od 42 lat, nie usłyszała życzeń od ukochanej mamy. Jak wyznała na Instagramie:

Reklama

Ze słowami otuchy pospieszyły przyjaciółki Zielińskiej. Magdalena Lamparska pocieszyła ją wirtualnymi uściskami, a Beata Sadowska napisała wzruszająco: 


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy