Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka pozuje w bikini na plaży! 44-latka wygląda jak bogini!

Katarzyna Glinka razem z rodziną wybrała się na luksusowe wakacje za granicą. Aktorka udostępniła zdjęcia, jak pozuje na plaży w bikini. Aż trudno uwierzyć, że ma 44 lata! Co za figura!

Katarzyna Glinka to aktorka filmowa i teatralna. Rozpoznawalność i uznanie fanów i fanek przyniosła jej rola Kasi Górki w serialu "Barwy Szczęścia", w którą wciela się od 2007 roku.

Aktorka od kilku lat jest w związku z Jarosławem Bienieckim, z którym zaręczyła zaledwie po pół roku znajomości. Razem doczekali się synka o imieniu Leo. W sierpniu ubiegłego roku zdecydowali się na kameralny ślub.

Katarzyna Glinka pozuje w bikini!

Reklama

Odkąd Katarzyna Glinka jest w szczęśliwym związku, stara się jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Ze względu na ferie aktorka zabrała swoich bliskich na luksusowe wakacje za granicą. Okazuje się, że oprócz wolnego od szkoły, aktorka miała co świętować z dziećmi. Kasia i Filip, jej syn, wkrótce będą obchodzić urodziny!

Korzystając z pięknej pogody cała rodzina wybrała się na plażę. 10-latek postanowił sfotografować matkę, która zażywała kąpieli słonecznych. Katarzyna Glinka założyła jednoczęściowe bikini w biało-czarne pasy, które świetnie podkreśliło jej płaski brzuch. Gwiazdy wygląda fenomenalnie, aż trudno uwierzyć, że ma 44 lata!


Zobacz też:

Książę William w żałobie. Stracił bliską osobę

Katie Price jako zakonnica! To nie przebranie na Halloween!

Kwarantanna będzie jeszcze krótsza

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy