Reklama
Reklama

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wzięli ślub!? "Zdecydowaliśmy się na skromniejszą wersję"

Pojawiła się plotka, że Katarzyna Glinka (44 l.) i Jarosław Bieniecki wzięli ślub na Santorini! Czy faktycznie?

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wzięli ślub?

Jarosław Bieniecki pokazał w mediach społecznościowych zdjęcia Katarzyny Glinki w długiej białej sukni. W opisie napisał, że "zdecydowali się na skromniejszą wersję".

"Wiem, wiem... Miała być impreza, stado gości, jazzband i dużo dobrego jedzenia, ale zdecydowaliśmy się na skromniejszą wersję i bez świadków" - napisał na Instagramie.

Pod postem zaroiło się od gratulacji, m.in. od przyjaciół z show-biznesu. Celebrytka jednak w rozmowie z "Super Expressem" zdementowała doniesienia. Powiedziała, że "dobrze się bawiła z Jarkiem, ale nie aż tak".

Reklama

Katarzyna Glinka planuje ślub

Poznali się w połowie 2018 roku podczas zawodów sportowych. Bieniecki jest wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych oraz prezesem firmy organizującej najpopularniejsze w Polsce biegi z przeszkodami.

Była to ponoć "miłość od pierwszego wejrzenia". Biznesmen ujął gwiazdę nie tylko urokiem osobistym, ale i tym, że świetnie dogadał się z jej synem Filipem (9 l.), z którego ojcem aktorka (sprawdź!) rozwiodła się sześć lat temu.

Wybranek aktorki jest mężczyzną po przejściach i ma dwoje dzieci. Połączyły ich wspólne pasje. Po jednym ze spektakli zaskoczył Katarzynę, wbiegł na scenę Teatru Kwadrat i wręczył jej bukiet złożony ze 183 róż. Tak wyglądały zaręczyny.

5 maja 2020 roku na świat przyszedł synek pary - Leo. Choć tygodniki plotkarskie spekulowały o rzekomym rozstaniu pary, aktorka zdementowała te informacje na Instagramie.

Po ślubie Katarzyna i Jarosław planują urządzić się w swoim nowym domu na warszawskim Wilanowie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | Jarosław Bieniecki | ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy