Reklama
Reklama

Katarzyna Glinka jak Shakira!? Fani zachwyceni fryzurą gwiazdy

Katarzyna Glinka pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Radykalna zmiana w wyglądzie zachwyciła fanów i fanki aktorki. Niektórzy twierdzą, że teraz wygląda jak... Shakira!

Katarzyna Glinka to znana aktorka, której popularność przyniosły serial "Barwy Szczęścia" oraz filmy "Och Karol 2" czy "Wkręceni". Gwiazda w wolnym czasie lubi podróżować, zwiedziła już niemal całą Europę.

Aktywnie także działa na rzecz promocji zdrowego stylu życia. Gwiazda swego czasu promowała profilaktyczną kolonoskopię, ponieważ w jej rodzinie chorowano na raka jelita grubego. Aktorka szczerze powiedziała również, że jest osobą wysoko wrażliwą, czyli WWO.

Reklama

Katarzyna Glinka zmieniła kolor włosów!

Gwiazda postanowiła pochwalić się na Instagramie wyjątkową metamorfozą! Katarzyna Glinka jest znana ze swoich ciemnych włosów, które idealnie do niej pasują. Dlatego dla wielu osób wielki zaskoczeniem była tak wielka zmiana u aktorki.

Jak poinformowała w poście na Instagramie, gwiazda zmieniła kolor włosów! Możemy ją podziwiać w jasnym blondzie, który mocno kontraktuje z ciemnymi odrostami, na których można dostrzec siwe włosy. Celebrytka wygląda niezwykle uroczo w takim wydaniu. W komentarzach pod postem można dostrzec, że fani porównują ją do... Shakiry!

Warto zaznaczyć, że zmiana koloru włosów u aktorki była tymczasowa. Katarzyna Glinka założyła blond perukę na potrzeby spektaklu. Niemniej zachwyt, który wzbudziła u fanów, być może skłoni ją do poeksperymentowania ze swoim wyglądem.

Podoba Wam się aktorka w blondzie?

Zobacz także: 

Dorota Wellman nie wytrzymała. Te słowa zabolą wszystkie internetowe gwiazdki

Piotr Krasko będzie bliżej siostry. Kupiła dom na Mazurach

Rewolucja w życiu Grażyny Torbickiej i jej męża!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy